Gen atlantydzki

A.G. Riddle Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Zagadka pochodzenia (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
The Atlantis Gene
Zuzanna Byczek
Jaguar
zagadka pochodzenia człowiek ewolucja autyzm
The Atlantis Gene
Zagadka pochodzenia (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Zuzanna Byczek
zagadka pochodzenia człowiek ewolucja autyzm

Większości nie zrozumiałem. A to co zrozumiałem zachwyca.

Ta książka ma wiele do zaoferowania, naukę, spiski, Armageddon i, oczywiście, kosmitów. Być może nawet za wiele . Tak przynajmniej było w moim przypadku. Dotrwałem do końca tylko przez upór człowieka, który każdą książkę zaczętą musi przeczytać do końca.

Co tu się odjaniepawliło? Ile teorii spiskowych, tajnych organizacji i wybuchów można zmieścić w jednej książce? Nie zdziwiłabym się, gdyby na końcu pojawił się Hitler na tyranozaurze. Nic tam się kupy nie trzymało, a autor starał się to zamaskować szybkim prowadzeniem akcji. Postacie płaskie i sztampowe, przekręcone wątki historyczne z początku XX wieku, fabuła...

Zaskakująca pozycja p. Riddle i udane moje pierwsze spotkanie z tym autorem.
Początek - typowy Ludlum - akcja do zwariowania gna w szalonym tempie, totalny chaos - nie wiadomo kto z kim, kto przeciwko komu, naprawdę nie zła jazda.
Potem akcja zwalnia i czas na wyjaśnienia, Jedno tylko powiem że autor bardzo ciekawie sobie to wykombinował no i aktualny temat z wirusem w...

Tak wiele wątków w jednej książce, które się tak wspaniale uzupełniają jeszcze nie widziałem.

Powieść przetłumaczona na 20 języków, kilka milionów czytelników na całym świecie, ponad 11 000 recenzji na Amazonie... a moje wrażenia bardzo mieszane.

Z ośrodka leczącego dzieci dotknięte autyzmem porwanych zostaje dwóch małych pacjentów. Ich opiekunka i lekarka, genetyk Kate Warner, rusza na ich poszukiwanie. Szybko przekonuje się, że chłopcy nie zostali uprowadzeni dla...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niesamowita historia ludzkości. Wszystko wskazuje na to że gen który posiadamy może wiele. Ale czy zawsze tak będzie?

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Fantastyczna książka, bardzo dobrze się czytało.c Ciekawa historia. Splecione różne wątki w interesującą całość. Wartka akcja. Polecam

Sięgnęłam po tą pozycję przypadkiem. I trafiłam na bardzo dobrą powieść. Z zapartym tchem śledziłam losy bohaterów i od razu sięgnęłam po kolejny tom. Ale to już inna historia, bo związana z rozczarowaniem.

Ufff... zmęczyłam!

Dyskusje