Gen atlantydzki

Okładka książki Gen atlantydzki
A.G. Riddle Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Zagadka pochodzenia (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Zagadka pochodzenia (tom 1)
The Atlantis Gene
Jaguar
2016-04-13
2016-04-13
Zuzanna Byczek
zagadka pochodzenia człowiek ewolucja autyzm

Rewelacja :)

Rewelacja :)

Jakoś ta książka do mnie nie trafiła.

Pierwsza połowa jest ok, trzyma się to wszystko kupy. A potem to już momentami ciężko się połapać kto, z kim kiedy i jak. Raczej kolejne części sobie odpuszczę.

Jakoś ta książka do mnie nie trafiła.

Naprawdę fajna książka akcji, dużo się dzieje, interesujące historie i wplecione teorie naukowe. Polecam miłośnikom tego gatunku.

Ocenę trochę na wyrost daję. Po następnej części zweryfikuję. Nadal mam wątpliwości czy sięgać po drugą część.

Słuchając tę książkę odkryłem jakim cudownym narzędziem człowieka jest ludzki aparat mowy. Jest prostą rzeczą, gdyż oddychając człowiek porozumiewa się.
Litery które też przekazują Słowo też są cudowne gdyż przekazuje je na myśli, a te na wyobraźnię. Oddech przekazuje Ducha, Słowo które maluje wszystko wokół.
Tak działa książka.

Narrator, tak narrator bo książę podszedłem od strony audiobooka, bardzo przejęty czytaniem, w niektórych momentach zachowuje się, czyta jakby objawiał prawdę objawioną z kierunkiem jakby wszystko w niej (książce) było idealne, jedyne, niepowtarzalne i super prawdziwe.

Lektura bardzo ciekawa, wiele wątków, które mają podłoże polityczne, szpiegowskie, zdrowotne, wojenne, spisek.
Podróżuj z autorem po całym świecie.

Słowo jest wszystkim, gdyż wszystko można zamienić właśnie w Słowo, w obraz, a ze Słowa można zrobić też właśnie wszystko, choć to tylko literki ale dają sens Światu. Sklejają Go.

A poza tym książka to trochę misz masz, dużo zagadnień wrzuconych do jednego worka, od Atlantydy po Włócznie Przeznaczenia. Nie jednemu taki projekt podejdzie. Dla mnie na raz i raczej bez kontynuacji

Tak działa książka.

Narrator, tak narrator bo książę podszedłem...

Nie jest to wybitna literatura ale brakuję mi takich pozycji - świetne zabijacze czasu.

Nie jest najgorzej fajne urozmaicenie podróży samochodem jako audiobook. Osobiście po wersję książkową bym nie sięgał.

Taki James Rollins na speedzie 🙂 Pierwsza połowa książki całkiem fajna. Fabuła ciekawa, ale chyba nieco przekombinowana co odbiera jej wiarygodności. Oczywiście nie doszukuję się prawdy w fabularnych książkach i nawet nie chodzi tu o wątki sci-fi, bardziej chodzi o to upchanie gęste wątków aby na siłę być dla czytelnika ciekawą książką. Efekt odwrotny od zamierzonego. Ale potrafię sobie wyobrazić, że wielu czytelnikom, właśnie z tego powodu się spodoba. Ja raczej po następne sięgać nie będę.

PS: Wytrwałem do końca więc najgorzej nie było, ale myślę, że są lepsze książki 😉

Dostałam kod na audiobooka.
Ot, takie sobie sci-fi lub książka akcji z elementami sci-fi.
Nie wiem, czy kiedyś sięgnę po następne.

Dostałam kod na audiobooka.
Ot, takie sobie sci-fi lub książka akcji z elementami sci-fi.
Nie wiem, czy kiedyś sięgnę po następne.

Totalna bzdura.

Totalna bzdura.