Powietrze, którym oddycha

Nominacja w plebiscycie 2016
Brittainy C. Cherry Wydawnictwo: Filia Cykl: Elements. Żywioły. (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Air He Breathes
Data 1. wydania:
2015-09-25
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
dziewczyna literatura dla młodzieży nastolatka poszukiwanie szczęścia poszukiwanie własnej tożsamości samotność szkoła trauma uczucie
The Air He Breathes
Elements. Żywioły. (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Inne

Piękna. Po prostu piękna. Jedna z najcudowniejszych książek jakie przeczytalam.

"Była powietrzem, którym oddychałem" Dawno nie czytałam tak pięknej historii. Brittainy C. Cherry jak zwykle daje w naszej ręce kawał dobrej roboty. Polecam z całego serca!

„Powietrze, którym oddycha” to książka, która jest wzruszajaca , kochana. Skradła mi serce od pierwszego wejrzenia. Autorka Brittainy C. Cherry ma wielki talent by trafic do czytelnika . Jej pióro i sposób w jaki czaruje, urzeka. Każda jej historia niesie za sobą takie przesłanie, że mozna usiasc i plakac ,krzyczac prosząc o więcej. Każda historia kończy się tak jak...

Historia, jakich wiele, ale pisana w lekkim i  bardzo przystępnym w odbiorze stylu. Mimo, że lektura porusza trudne tematy o  ludziach, którym zawalił się świat, to jednocześnie funduje czytelnikowi też całą plejadę emocjonalnych rollercoasterów - dawno już nie miałam w ręce książki, która potrafiłaby mnie jednocześnie rozśmieszyć, by w następnej chwili chwycić za gardło i...

Już dawno nie czytałam tak pięknej historii, wzruszające na każdym kroku i rozsmieszajacej tam gdzie powinna śmieszyć. Piękna historia dwóch zranionych dusz, które spotkały siebie na drodze.

Na półkach: , , , , ,

Kolejna książka tej autorki, którą pochłonęłam w zaledwie kilka dni. Na początku chcę zaznaczyć, że jej książki mają bardzo charakterystyczne i przyjemne dla oka okładki.

Nie zachwyciłam się tą książką tak bardzo jak "Kochając Pana Danielsa". Czegoś mi w niej zabrakło, czegoś było za dużo, ale mimo to i tak uważam, że biorąc pod uwagę całokształt jest ciekawa i warta...

Na półkach: , , , , , , , , ,

Już dawno nie czytałam książki, która w jednej sekundzie wzrusza mnie do łez, a w drugiej rozśmiesza. Cudo. Autorka w umiejętny sposób wydobywa z czytelnika emocje. Kiedy bohaterowie płakali płakałam i ja, kiedy walczyli z czasem i ja w pełnym skupieniu i zaciśniętymi pięściami czekałam na dalszy rozwój akcji. Dawno też nie pochłonęłam książki w dosłownie jeden dzień. Nie...

Piękna i wzruszająca historia, uwielbiam ♥️♥️♥️

dwie zranione dusze. dwoje ludzi, którzy w wielkiej tragedii stracili swoich bliskich, ale ta tragedia połączyła ich.

Książkę czytało się bardzo szybko i przyjemnie, styl pisania autorki jest bardzo dobry.

Bohaterów polubiłam od pierwszych stron, uważam że byli dobrze opisani, przez co się z nimi zżyłam. Relacje między nimi wydawały mi się być szczere, co jest dużym plusem dla mnie.

Fabuła tej książki jest zarówno dramatyczna, jak i bardzo słodka. Podobało mi się to jak relacja głównych...

Dyskusje

3 923