Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Sprawa Niny Frank

Katarzyna Bonda Wydawnictwo: Muza Cykl: Hubert Meyer (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
2015-09-30
2007-01-01
Muza
literatura polska Hubert Meyer Dziewiąta runa
Hubert Meyer (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
2015-09-30
literatura polska Hubert Meyer Dziewiąta runa

To moje drugie spotkanie z twórczością Katarzyny Bondy. Pierwsza książka po jaką sięgnęłam - "Miłość czyni dobrym" - została przeze mnie odstawiona po kilkudziesięciu stronach. Głównym powodem, jak mi się wydaje, była sama tematyka - kwestia przekrętów finansowych jaka dominuje w tym utworze po prostu nie była dla mnie interesująca. Moje drugie podejście, czyli "Sprawa...

Chwilowo odstawiona, choć może do niej wrócę

Ostatni dwa rozdziały tak jakby z innej książki. Nie zrozumiałem co autorka miała na myśli

Mielnik nad Bugiem. Spokój tej wsi na wschodzie Polski burzy śmierć popularnej młodej kobiety. Miejscowa komenda policji zaczyna śledztwo. Wkrótce komendant zaprasza do współpracy przy sprawie Huberta Meyera, policyjnego profilera. Meyer podejmuje się zadania rozwikłania śmierci Niny Frank, gwiazdki telewizyjnej, wokół której nie cichnie szum medialny, a która została...

Ja to wszystko ostatnio czytam od końca….ale nie szkodzi. Tak seria z Hubertem zdecydowanie lżej wchodzi niż cykl „Cztery żywioły” może jest mniej wymagająca ale przyjemniej się to czyta. Jak widać kolejność też nie ma większego znaczenia chociaż pewnie lepiej było by po kolei. W tej części poznajemy Huberta Mayera polskiego profilera który próbuje rozwiązać zagadkę...

Poległam

Na półkach: , , , ,

Raz na jakiś czas daję szansę pani Bondzie. Cały czas dziwi mnie, jak można uparcie reklamować autorkę jako królową polskiego kryminału, reklamując, za przeproszeniem, taki chłam*
*synonimy:
(1.1) badziew, barachło, tandeta, szmelc, szajs, dziadostwo, bubel

Zmęczyłam.
Zamysł ciekawy i interesujący, a w ostateczności wyszło połączenie "Ukrytej prawdy" i "Dlaczego ja?". Końcówka fatalna. Jedyne, co ratuje tę książkę to postać Kuli i profilera.

Czysta przyjemność! Moja ulubiona seria tej autorki.

To była moja pierwsza książka Pani Katarzyny Bondy i powiem szczerze , bardzo ale to bardzo się zawiodłem . Książka jest nudna . Postacie i bohaterowie książki nudni . Wszyscy mają jakieś problemy . Zrobię przerwę i za jakiś czas spróbuję , jeszcze coś przeczytać Bondy , ale jak na ta chwilę , to co na mniej dwie klasy niżej od Mroza .

8 601
    2 753