Ekstaza

Okładka książki Ekstaza M.S. Force
Okładka książki Ekstaza
M.S. Force Wydawnictwo: Amber Cykl: Quantum (tom 4) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Quantum (tom 4)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Rapturous
Amber
2016-03-31
2016-03-31
Julia Wolin
seks marzenia spełnienie uczucia miłość przyjaźń nadzieja

Na półkach: , , , , , ,

Hayden&Addison
Ona jest wcieleniem radości, światła, miłości. A on jest mroczny, pełen smutku, skrzywdzony.

"Chce mieć męża, dzieci i domek z białym płotkiem. Ja stawiam na pracę, przyjaciół, bondage, klub Quantum i życie nieskomplikowane obietnicami, które mężczyzna powinien złożyć takiej kobiecie jak ona."

Hollywoodzki reżyser i idealna młoda asystentka. Oboje są przyjaciółmi i skrycie kochają się od wielu lat. On jednak uważa że na nią nie zasługuje a wie że jak ją zrani Flynn go zabije. Jednak jeden impulsywny pocałunek wszystko zmienia. Ona postanawia postawić wszystko na jedną kartę i zawalczyć. Na ile wystarczy milosci jednej osoby?
"Albo mnie chce, albo nie, ale ja już dłużej nie mogę kochać za nas oboje."

Hayden to jeden z niewielu bohaterów tej serii, którego nie polubiłam. Jest szorstki i obcesowy. Facet nie chce źle bo jego zachowanie i słowa są z dobroci serca. Chce dla przyjaciół jak najlepiej ale sposób w jaki to robi.... no cóż, jego zachowanie mnie nie przekonuje.
Również ciągle przyciąganie i odpychanie Addison nie było przyjemny. Na szczęście dla tej dwójki kobieta miała charakter i potrafiła zawalczyć o to czego pragnęła.

Hayden&Addison

Hollywoodzki reżyser i idealna młoda asystentka. Oboje są...

Cóż ciekawa byłam tej historii ale trochę mnie rozczarowała. Spodziewałam się po niej czegoś lepszego.

Szczerze, historia Haydena i Addie od samego początku znacznie bardziej mnie zainteresowała niż główna para z serii Quantum. Od pierwszych stron bardzo mi się spodobało napięcie między bohaterami, jednak niektóre rzeczy wyglądały jak napisane na siłę i jakby... na taki odczep.
Nie mogę nic poradzić na to, że kiedy widzę takich nieprzystępnych, niegrzecznych chłopców na swojej drodze, nie mogę nic innego zrobić jak rozpływać się nad tym jak nareszcie otwierają swoje serducha i jacy wrażliwi są w środku.
Jednak nadal był to wielki przeciętniak.

Podobnie jak poprzednie części podobała mi się ale nie zwaliła mnie z nóg. Może to kwestia tego że czytam wszystkie po kolei i już nie ma efektu wow ale ogólnie polecam przeczytać :)

Łatwa lekka i przyjemna

Łatwa lekka i przyjemna

Miałam już nie sięgać po kolejne tomy z serii Quantum, bo trylogia Natalie i Flynna była jak dla mnie beznadziejna.
Na szczęście losy Addie i Haydena nie były aż takie złe. Może dlatego, że od razu wchodzimy w ich relacje, znają się od 10 lat, więc łatwiej jest uwierzyć w ich uczucie niż w wielką miłość po 2 dniach. Ich relacja jest o wiele bardziej realistyczna, obawy poważniejsze i chociaż historia zajmuje tylko 1 tom to jakoś bardziej kibicowałam temu związkowi niż Natalie i Flynnowi. Fajnie, że pojawiło się kilka rozdziałów napisany z perspektyw właśnie Natalie i Flynna, chociaż bardziej stanowiły tło i uzupełnienie.

Strefa erotyczna jest tutaj bardziej gorąca, już pierwsze ich zbliżenie jest na prawdę mocne, nie mówiąc już o sexie analnym. Niestety tutaj autorka popłynęła, bo nie dość że pierwsze podejście do tego rodzaju zbliżenia była praktycznie bez przygotowania to jeszcze z dodatkowymi gadżetami w innych miejscach.... hm... no nie wiem, dla mnie to mało realne było, ale może ja mało wiem o sexie ;)

Generalnie ta część jest fajniejsza od trylogii i dlatego chętnie sięgnę po kolejną, mam nadzieje, że mnie również nie rozczaruje.

Fajna lekka miło się czyta. Ale co oni maja z tym analem co?

Fajna lekka miło się czyta. Ale co oni maja z tym analem co?

bardzo mi się podoba, bo to opowieść o powolnym docieraniu się, poznawaniu siebie i swoich pragnień.

Trzy części Quantum już za mną, trylogia dobiegła końca. Czym zatem jest Ekstaza?!? Czwartą częścią trylogii moi drodzy!!

Wydaje się, że opinię mam już wyrobioną, ale to tylko pozory. Okazuje się bowiem że Ekstaza to najlepsza, w mojej ocenie, książka spośród czterech, które ostatnio przeczytałam. W tej części znajduję emocje na które czekałam i które szczerze uwielbiam...

…ale do rzeczy.

Noc oskarowa trwa. Z trzeciej części wiemy, że film Kamuflaż zdobywa niemal wszystkie możliwe nagrody. Przyjaciele i najbliżsi współpracownicy Flynna są na gali. Wśród nich jest Hayden, 34-letni niezwykle utalentowany operator filmowy, współwłaściciel Quantum. To między innym dzięki jego ciężkiej pracy film Kamuflaż jest tak dobrze oceniany i wysoko nagradzany. Jako współzałożyciel firmy Quantum ma ogromny wpływ na pracę i dobór projektów w firmie. Od lat krąży wokół Addison asystentki Flynna. Ma jednak świadomość, że ta młodziutka, przepiękna i szalenie inteligentna dziewczyna nie jest dla niego osiągalna. Głównie ze względu na to, że Flnynn traktuj ją jak siostrę. Hayden ukrywa uczucie, uważa się za niezdolnego do zbudowania normalnych relacji i niegodnego zainteresowania takiej kobiety. Uważa, że Addie zasługuje na kogoś lepszego niż on. Jednak tego dnia gdy Quantum zgarnia najwyższe trofea zapomina o swoich postanowieniach. Podczas gali, odbierając Oskara na oczach całego świata całuje Addison. Udaje że to niewinny pocałunek przyjaciół, jednak po zdarzeniu nic już nie będzie takie samo. Naturalnie Addie od lat czeka na sygnał ze strony Haydena, pocałunek to rzecz o której śniła od lat. Postanawia, że nie pozwoli mu teraz odejść. Jednakże trudny charakter Haydena maksymalnie utrudnia te relacje. Upór Addie jest niezwykły. Postanawia zdecydować za nich obojga co jest dla nich najlepsze. Przyjaciele nie potrafią rozgryźć tych relacji. Flynn jest absolutnie przeciwny rodzącemu się uczuciu. Uważa, podobnie jak Hayden, że skrzywdzi Addie, a jest to sytuacja do której nie dopuści. Upomina przyjaciela i prosi go o rozwagę. Tych dwoje są jednak jak dwa magnesy który albo się przyciągają albo odpychają. Addie z całych sił walczy o Haydena, ten z kolei walczy z sobą.

Ogromna dawka emocji targa bohaterami z nami dzieje się podobnie. Autorka utrzymuje swój dotychczasowy styl. Lekki język, pozwala na szybie pochłanianie lektury. Sceny erotyczne są niezwykle obrazowe i ekspresyjne..., ostre i tym razem pozbawione delikatności. Hayden jest bowiem porywczy i nieokiełznany. Jednak wszystko wskazuje na to że Addie to odpowiada. Mimo, że wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówią, że nie powinni być razem nie potrafią o sobie zapomnieć.

Jak Addie przyjmie jego styl bycia i życia. Czy zaakceptuje kochanka z całą gamą jego potrzeb...?

Doskonałe pytanie, na które moim zdanie warto poszukać odpowiedzi w tej książce. Jak już wspominałam uważam tą część za najlepszą z dotychczas przeczytanych.

Lubię gdy dwa silne charaktery w taki sposób się ze sobą ścierają, gdy trudno o kompromis i każdy z partnerów ma swoje priorytety. Gdy wydaje się że nic ich nie łączy, a jednak uczucie jest tak silne, że można na tym zbudować wspaniałą relację. Na jak wielkie ustępstwa będą musieli się zgodzić by być razem.... szczęśliwi? Dowiecie się z czwartej części Quantum M.S. Force Ekstaza.

Ostatnia część to już zupełnie inna bajka.

W oscarową noc wszystkim spełniają się marzenia:Flynn otrzymuje statuetkę dla najlepszego aktora,Hayden dla najlepszego reżysera,a film za całokształt.Addie,asystentce Flynna również się szczęści i na oczach całego świata Hayden całuje ją w usta.W kobiecie od lat podkochującej się w Haydenie rodzi się iskierka nadziei,że w końcu ukochany odwzajemni jej uczucia.Jednakże Hayden,mimo iż również kocha i pragnie Addie od lat,nie zamierza wciągać ją w swój świat pełen wyrafinowanego seksu i BDSM.Addison uwodzi Haydena.Po kilku niesamowitych nocach spędzonych z nim dowiaduje się przypadkiem o jego preferencjach seksualnych oraz byciu Dominantem i postanawia wejść w pełen mrocznej rozkoszy świat BDSM.Prosi Haydena,by ją trenował na swoją uległą,ale ten odmawia.Wtedy zdeterminowana kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i w jednym z nowojorskich ekskluzywnych klubów BDSM zamierza poddać się treningowi.Rozwścieczony Hayden jedzie do klubu,by nie pozwolić ukochanej kobiecie dotknąć się obcemu Domowi...
Kontynuacja serii Quantum,najmocniejsza i najbardziej ekscytująca.Porywa jak tornado w świat wyrafinowanego i pełnego uniesień seksu,dominującej rozkoszy i czającego się w powietrzu pożądania.Układ seksualny i uczuciowy,jaki ukazany jest pomiędzy pełnokrwistym dominantem dążącym do kontroli seksualnej nad niepokorną na co dzień i twardo stąpającą po ziemi realistką,wywołuje dreszcze i przebiegające po całym ciele iskierki podniecenia.Dodatkowo przewijające się postaci Natalie i Flynna oraz zapowiedź kolejnego tomu sprawiają,że polecam sięgnąć po Quantum wszystkim tym,którzy oczekują prawdziwych fajerwerków i chcą zakosztować zakazanej przyjemności w mrocznym świecie seksu.Polecam!!!

• 2016
  • Erotyk