Inteligencja erotyczna: seks, kłamstwa i domowe pielesze

Esther Perel Wydawnictwo: Znak zdrowie, medycyna
Znak
zdrowie, medycyna
2008-01-01

Polecam gorąco osobom w związkach, tym bardziej, że nie ma za wiele książek o inteligencji erotycznej/seksualnej. Szukałem czegoś takiego od momentu, kiedy dowiedziałem się, że są bardzo różnorodne rodzaje inteligencji, i że to w dużej mierze wiedza. Przy poszukiwaniach napotkałem gościa, który czyta takie rzeczy non stop ("chyba ma obsesję, ale ocenia to zobaczę, co...

Jeśli ktoś lubi poradniki, to znajdzie tutaj coś dla siebie. Ale ogólnie biorąc rzecz jest przegadana. Chociaż ... zawsze coś tam ktoś dla siebie znajdzie interesującego. Bo poradniki się lubi ;) ... zwłaszcza te bestselerowe.

Idealna książka dla par, w których wygasło pożądanie.

Nie lubię poradników, omijam je szerokim łukiem, jednak ta książka mi się podobała. Nazwisk uczonych podanych w tekście oczywiście nie pamiętam ale niektóre sytuacje dały mi wiele do myślenia. Książkę czyta się przyjemnie, nie zmuszałam się specjalnie do przeczytania kolejnego rozdziału;)

Ciekawa pozycja choć napisana bardzo poradnikowym językiem, co może wpływać na kiepski odbiór.

Jestem ciekawa czy zalecenia amerykańskiej terapeutki są adekwatne do problemów par tutaj.

słaba, nie doczytałam i nie doczytam.

Bez rewelacji. Zapowiadało się na przełomowy poradnik, niekonwencjonalny punkt widzenia, ale... Czytając ma się wrażenie, że jednak skąds się już to wszystko wie.

• Chcę w prezencie
  • Poradniki