Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.90 zł

Grzegorz Fels Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael literatura faktu
Dom Wydawniczy Rafael
literatura faktu
2013-01-01

Warto ją przeczytać. Dla mnie była to ciekawa pozycja. Czasami informacji o różnych świętych, którzy w swoim życiu mieli do czynienia z aniołami było tak wiele, że nie miałem szans tego zapamiętać. Na miejscu autora trochę bym to okroił. Ogólnie polecam!

Książka ta jest ciekawa. Opowiada o ratowaniu ludzkiego życia przez Pana Boga i Aniołów w sytuacjach niezwykle niebezpiecznych. Przedstawia przykłady takich sytuacji i zachowań, które są powodowane przez ludzi.

• Niewidoczne
  • Wiara, Bóg, Kościół