Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

kryminał, sensacja, thriller
Jan Kraśko
infekcja ostry dyżur

Polecam

Bardzo lubię książki gerritsen, lecz w tej dla mnie było zbyt dużo opisów medycznych, które mi przeszkadzały. Fabuła ciekawa, więc warto przeczytać.

Dzięki Tess Gerritsen przekonałam się wreszcie do thrillerów medycznych., a "Infekcja" to książka naprawdę warta polecenia!

Po przeczytaniu wszystkich książek z udziałem Rizzoli/Isles sięgnęłam po "Infekcję" i nie zawiodłam się. Trzymający w napięciu thriller medyczny z wątkiem romantycznym. Polecam

Zatęskniło mi się za starą, dobrą Tess 😊 Znalazłam na swoim czytniku jedną z jej starszych książek, typowy thriller medyczny „Infekcja”. Wiedziałam, że nie będzie to takie dobre jak seria z moim ulubionym duetem Rizzoli/Isles i nie nastawiałam się na to. Szczerze mówiąc nie czytałam zbyt wiele książek z początków pisarstwa Gerritsen i byłam bardzo ciekawa, jak odbiorę...

Była to pierwsza książka Tess Gerritsen, która szczerze mówiąc wpadła mi w ręcę przez przypadek. Po przeczytaniu zrozumiałam, że thrillery medyczne to coś dla mnie. Z przyjemnością siegnę po kolejną jej książkę.

I kolejny raz Tess mnie nie zawiodła. Czyta się szybko, bo akcja wciąga. Historia lekarki, która jest pewna spisku, tylko co zrobić by udowodnić swoje racje. Ale to już musicie sami przeczytać.

Mam ambiwalentne odczucia do tego thrillera medycznego. Z jednej strony połączenie dążenia do wiecznej młodości z doświadczeniami medycznymi i nie zawsze etycznym zachowaniem lekarzy jest tematem ciągle nurtującym i ciekawym, z drugiej zbyt mało się bałam, nie czułam napięcia. Natomiast jestem pod wrażeniem wiedzy medycznej autorki, dla takiego laika jak ja, było sporo...

Jest zagadka, jest dochodzenie, jest wątek romantyczny. Czyta się dobrze

Zawsze myślałam, że thiller medyczny to nie moja bajka. Jednak miłe zaskoczenie, wciągneła mnie ta książka. Opisy doś dosadne, więc naprawdę można się wzdrygnąć. Ciesze się, że mam jeszcze wiele pozycji do przeczytania tej autorki i długa droga przede mną.

4 496
    2 268