Szkoła żon

Patronat LC
Magdalena Witkiewicz Wydawnictwo: Filia Cykl: Szkoła żon (tom 1) Seria: Seria z Tulipanem literatura piękna
Filia
miłość seks przyjaźń dla dorosłych

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Na pohybel kompleksom

75 Link do recenzji

Szybko się czyta, ciekawy wątek.

Przecudna pełna humoru książka

W zasadzie mam wrażenie, że watki w tej ksiązce nie zostały pozamykane. Jakaś taka troszkę niedorobiona fabuła. Chyba najsłabsza z ksiązek Pani Magdaleny.

Coś mi tutaj nie do końca pasowało. W moim odczuciu, jedna ze słabszych książek pani Magdaleny.

Bardzo fajna, z nutą erotyczną (również świetnie wyważoną), pełna poczucia humoru i mądrości.

Fajna, ciekawa, świetnie się czyta - dużo lepsza od np. "Prokuratora". Znakomita

Pierwsza książka M.Witkiewicz w tle o erotyce. Jest rewelacyjna. Lekko i przyjemnie czytało się. Jak czytałam to czułam, że akcja rozgrywa się obok mnie. Pierwsza książka, która tak normalnie, bez obrzydzenia jest o erotyce.
Na początku przeczytałam kilkanaście stron, i odłożyłam na bok na później, że nie byłam na nią gotowa. Na czas kwarantanny jest idealna. Każdej...

Fajny erotyk z dość zaskakującą fabułą. Kilka głównych bohaterek uczy się jak być dobrymi żonami. Niektóre wyciągają też inne wnioski tzn że męża trzeba rzucić w cholerę.
Mnie się bardzo podobała. Nie lubię książek, w których aż kapie od seksu, a tutaj wszystko w normie. Nie musiałam omijać stron znudzona, że znowu to samo. Polecam.

Lęka, czasami śmieszna na jeden wieczór.

Lubię książki Pani Magdy, jednak ta nie przypadła mi do gustu.

Dyskusje

3 709