Szkoła żon

Patronat LC
Magdalena Witkiewicz Wydawnictwo: Filia Cykl: Szkoła żon (tom 1) Seria: Seria z Tulipanem literatura piękna
Filia
miłość seks przyjaźń dla dorosłych

Oficjalne recenzje i

Na pohybel kompleksom

[ 75 ] Link do recenzji

Lekko napisana opowieść dla dużych dziewczyn. Można poczuć odrobinę luksusu, relaksu, pieszczot.
Brakuje mi tu czwartej bohaterki przedstawionej na wstępie, niby jest ale bardzo jej mało.

Zdecydowane nie. Sceny erotyczne nie wywołują emocji, niestety, a powinny. Doceniam jednak przesłanie książki i za to dodaję gwiazdkę.

Książka z elementami poczucia humoru. Pokazuje, jak ważne jest by każda kobieta stawiała swoje piękno na pierwszym miejscu. Lekka, szybko się czyta. W sam raz do kawy i na chwile zrelaksowania się.

Super fajnie świetnie, ale nie.

Książkę nabyłam dzięki Wielkiej Wymianie na Instagramie. Miałam ją gdzieś tam w swoich czytelniczych planach, ale nie był to pozycja na już. Jakże miło się zaskoczyłam! Nie wiedziałam, że pod niepozorną okładką i troszkę ponad 250 stronami kryje się taka piękna historia.

Tytułowa Szkoła Żon to miejsce dla kobiet, które chcą być nie tylko idealnymi żonami i kochankami, ale...

Pozycja zdecydowanie nie dla mnie.

Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie pięć godzin i dwadzieścia siedem minut. Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami swój rozwód, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa zaproszenie do luksusowego SPA o nietuzinkowej nazwie. Tam, w leśnej głuszy gdzieś na Mazurach, ona i kilka innych zwyczajnych kobiet przeżywają przygodę życia. Zostają tam przez trzy...

To jest dobra książka. Nie zachwycająca, nie genialna ale dobra na tyle że można ją komuś polecić. Ta książka oprócz swojej 'dobrej opinii' mimo wszytsko dotyka pewnego problemu: braku pewności siebie kobiet. To nie jest żaden poradnik jak się zmienić ale po przeczytaniu jej ma się ochotę kupić sobie nową seksowną bieliznę i być szczeliwą dla samej siebie. Zalotnie śmiejąc...

Niestety książka mnie rozczarowała. Po "Czereśniach....", które były cudowne, chciałam poznać inne pozycje i ta jest kompletnie nie udana. Romans, erotyk, bez ładu i składu, w dodatku mocno przekolorowany. Mam jeszcze kilka innych książek tej autorki więc dam jej szanse, pominę jednak "Pensjonat marzeń", który jest kontynuacją "Szkoły żon"

Tak pozycja bardzo mnie zawiodła.

Dyskusje

3 939