Dzień premier pod patronatem LC

LubimyCzytać LubimyCzytać
17.04.2013

Jeśli szukacie inspiracji czytelniczych na wiosnę, może zainteresują Was nasze propozycje. Dziś swoją premierę ma aż 8 książek pod naszym patronatem! Każda inna, wszystkie dobre.

Dzień premier pod patronatem LC

Fanów fantastyki powinno zainteresować pięć pozycji, choć każda inaczej podchodzi do tego gatunku. Z jednej strony polecamy Spryciarza z Londynu, najnowszą powieść Terry'ego Pratchetta spoza Świata Dysku. Kolejna, Zarzewie buntu, to drugi tom bestsellerowej serii Pozaświatowcy Brandona Mulla.

  

Gwiazdozbiór psa Petera Hellera, przedstawia postapokaliptyczny świat, po tym jak epidemia grypy wytrzebiła 99% ludzkości. Zobaczcie, co o książce mówi jej autor:

Postapokalipsę, tym razem w wydaniu młodzieżowym, prezentuje Wydawnictwo Filia. Angelfall to trzymająca w napięciu, momentami brutalna i krwawa opowieść o końcu świata. Dla młodzieży polecamy również zbiór opowiadań Felix, Net i Nika oraz nadprogramowe historie Rafała Kosika (Wydawnictwo Powergraph) – bohaterowie rozwiążą m.in. zagadkę mutacji genetycznych w ukrytej wiosce.

 

Tym którzy od fikcyjnych światów wolą prawdziwe historie, polecamy Dzikie wybrzeże. Podróż skrajem Ameryki Południowej (Wydawnictwa Czarne), książkę opisującą podróż Johna Gimlette'a po niezbadanej Gujanie oraz Cudowne lata. Opowieści o miejscach, w których dorastaliśmy. Jak cudowne lata swojego dzieciństwa spędzili Wojciech Mann, Borys Szyc, Muniek Staszczyk i 27 innych znanych artystów, dziennikarzy i sportowców? Dowiecie się z książki wydanej przez Zwierciadło.

  

Miłośniczki i miłośnicy literatury kobiecej również znajdą coś dla siebie – najnowsza powieść Magdaleny Witkiewicz, Szkoła żon, wydana przez Filię, to powieść erotyczna dziejąca się w luksusowym spa.

Te książki mają premierę dziś, a wczoraj ukazała się powieść hiszpańskiej pisarki Carli Montero Szmaragdowa tablica (Wydawnictwo Rebis) - napisana z rozmachem historia o poszukiwaniu zagadkowego dzieła sztuki i niezwykła opowieść o zakazanej miłości, która zdarzyła się wbrew wszelkim przeciwnościom. Zobaczcie trailer:

Zachęcamy do lektury. A już w najbliższym czasie wszystkie książki będą do wygrania w naszych konkursach!

 


komentarze [1]

Sortuj:
więcej
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać  - awatar
LubimyCzytać 17.04.2013 11:48
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam