Czas. 52 sposoby na to, by zaczął pracować dla Ciebie.

David Allen Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ready fo Anything: 52 Productivity Principles for Work and Life
978-83-246-2914-5
Anna Kucharczyk-Barycza
Helion
Psychologia czas życie
Ready fo Anything: 52 Productivity Principles for Work and Life
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-246-2914-5
Anna Kucharczyk-Barycza
Psychologia czas życie

Jest to ta sama książka co "Przygotowani na wszystko. 52 zasady efektywności według metody Getting Things Done"
- książkę chyba próbuje się sprzedać po raz 2 pod zmienionym tytułem, bo jak na razie słowo w słowo, jest to ta sama książka. Te same rozdziały, te same cytaty, nie chce mi się dokładniej porównywać. Choć tutaj w opisie jest tylko 1 tłumacz...?

Cóż, jest w tej...

Świetna książka, bardzo dobry poradnik dla każdego kto chce zmienić swoje życie i być bardziej efektywnym. To od niej zaczęła się moja przygoda z rozwojem osobistym i zarządzaniem najbardziej ograniczonym i zarazem najbardziej powszechnym i najłatwiej dostępnym zasobem który posiadamy ;)

Za dużo cytatów. Czasami ma się wrażenie, że to zbiór cytatów zamiast porad jak zarządzać sobą w czasie. Pomimo tego, zawiera sporo przydatnych wskazówek jak nie marnować czasu, lepiej się organizować a przy tym wszystkich zachować zdrowy rozsądek i pozbyć się stresu związanego z odwlekaniem spraw na ostatnią chwilę.

Wszystkie wymienione sposoby na to, żeby czas pracował dla mnie mam we krwi od urodzenia. I może dlatego książka nie wniosła dla mnie nic nowego. Aczkolwiek przyjemnie się czyta: rozdziały krótkie, przejrzyste i nasycone cytatami sławnych ludzi. Na pewno warto przekartkować.

• Chcę w prezencie
  • Biznes