Formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce

Katarzyna Mosiołek-Kłosińska Wydawnictwo: Felberg SJA językoznawstwo, nauka o literaturze
83-88667-06-8
Felberg SJA
formy kultura języka polskiego
językoznawstwo, nauka o literaturze
83-88667-06-8
formy kultura języka polskiego

Książka ważna w życiu studentów polonistyki. Skłania do releksji i dociekań, jak to jest, że ćwiczenia kształcące wrażliwość językową w kolejnych wydaniach wciąż zawierają błędy w odpowiedziach. Książka przestroga i pocieszenie - nie płacz, korektorze. Najlepszym czasem nie wychodzi.

• Edytorstwo
  • Język polski
  • Chcę w prezencie
  • Nie w całości
  • Kulturoznawstwo
  • Polonistyka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce