Formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce

Okładka książki Formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce
Katarzyna Mosiołek-Kłosińska Wydawnictwo: Felberg SJA językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Felberg SJA
2001-01-01
2001-01-01
83-88667-06-8
formy kultura języka polskiego

Książka ważna w życiu studentów polonistyki. Skłania do releksji i dociekań, jak to jest, że ćwiczenia kształcące wrażliwość językową w kolejnych wydaniach wciąż zawierają błędy w odpowiedziach. Książka przestroga i pocieszenie - nie płacz, korektorze. Najlepszym czasem nie wychodzi.

• Edytorstwo
  • Chcę w prezencie
  • Polonistyka
  • Kulturoznawstwo
  • 2013
  • TEMAT: Językoznawstwo
  • Olimpiada

Dodaj cytat z książki Formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce