rozwiń zwiń

Audiobook "Karaluchy" nominowany do MocArtów 2013

LubimyCzytać LubimyCzytać
30.01.2014

RMF Classic po raz czwarty przyznaje MocArty. Wśród nominowanych w kategorii Rzecz z klasą znalazł się audiobook Karaluchy - wydany pod patronatem LC - czyli adaptacja powieści Jo Nesbø przygotowana przez Wydawnictwo Dolnośląskie i serwis Audioteka.pl.

Audiobook "Karaluchy" nominowany do MocArtów 2013

W uzasadnieniu podkreślono wyjątkowość tej produkcji: Wysmakowana oprawa z autentycznymi odgłosami nagranymi w miejscu akcji powieści, specjalnie skomponowana muzyka oraz znakomite głosy elity polskich aktorów. Superprodukcja filmowa nie powstydziłaby się takiej obsady!

Propozycje nominacji zgłaszane były przez słuchaczy radia. Na stronie internetowej RMF Classic trwa głosowanie, którego wyniki zostaną ogłoszone 3 marca.

Zachęcamy do oddania głosu właśnie na "Karaluchy"!

Na specjalnie przygotowanej stronie w serwisie audioteka.pl możecie poznać całą obsadę tej superprodukcji oraz pobrać bezpłatny fragment i przekonać się na własnej skórze jak brzmi Bangkok.

Z pewnością większość z Was pamięta piękną, kontrowersyjną reklamę, którą emitowaliśmy w serwisie z okazji premiery audiobooka, a którą komentowaliście tutaj.

 


komentarze [4]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Abee 03.02.2014 10:44
Czytelniczka

Karaluchy jako książka są gęstą, zawiesistą fabułą. W dusznej atmosferze krzyżują się i plączą wątki, aby w końcu część z nich mogła się rozplątać - ale nie wszytkie - za to rozplątują się zasadnicze. W audiobooku, mimo udźwiękowienia oddającego atmosferę książki oraz plejady aktorów - coś z fabuły wycieka. Sama historia śledztwa wciąż...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
kismetka 30.01.2014 19:52
Bibliotekarka

Ten audiobook jest rewelacyjny! Bardzo bym chciała więcej takich pozycji. Czysta przyjemność. Polubiłam dzięki temu audiobooki!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Osioł_Dardanelski 30.01.2014 14:25
Czytelnik

Włączcie reklamę! Włączcie reklamę! Włączcie reklamę!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 30.01.2014 13:54
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post