Przeczytajcie opowiadanie Stephena Kinga!

LubimyCzytać
26.06.2018

W połowie maja, tuż przed światową premierą swojej najnowszej książki „Outsider”, Stephen King opublikował w sieci opowiadanie zatytułowane „Laurie”. Wydawnictwo Prószyński i S-ka specjalnie dla fanów Mistrza Grozy nabyło do niego prawa i je przetłumaczyło, a następnie postanowiło je opublikować właśnie w serwisie lubimyczytać.pl! Zapraszamy do lektury!

Opowiadanie możecie pobrać na swoje komputery, klikając tutaj.

Reklama

komentarze [44]

Sortuj:
656
78
05.07.2018 12:56

Podobało mi się, dzięki za możliwość przeczytania.


213
49
03.07.2018 12:19

Pomimo drastycznej końcówki, całkiem słodkie opowiadanie... jak na Kinga. Podobało mi się. Bardzo przyjemnie się czytało, a bohaterowie jak zwykle unikalni i wyraziści. Za to właśnie szanuję tego pisarza.
Plusik za funkcjonalność - bardzo przyjemnie się czytało w takiej formie.
https://laskosko1.blogspot.com/


231
18
02.07.2018 16:15

czemu nie w epub albo mobi? :(


1651
43
02.07.2018 17:41

Też bym wolała, ale ten PDF wygląda na czytniku całkiem ok.


656
78
05.07.2018 12:52

Jeśli masz calibre, to możesz przekonwertować, żaden problem. Jeśli nie masz, możesz ściągnąć, wersja podstawowa jest darmowa.


Reklama
251
34
01.07.2018 17:43

Cudowna, urocza opowieść, klimatyczna i wciągająca i jak już jedna osoba zauważyła to dało się wyczuć klimat powieści Bezsenność,ale w Laurie nie było żadnych nadprzyrodzonych mocy, ten wątek tu nie miał by sensu.
Opowieść o przyjaźni, przemijaniu, starości, miłości,stracie, o tworzącej się więzi między zwierzęciem a człowiekiem, która jest nierozerwalna i utwierdza w...

więcej

1889
297
30.06.2018 17:23

I to jest King? miałam wrażenie, że czytam "Serię niefortunnych zdarzeń" Toma Hanksa.


369
11
02.07.2018 02:19

Jeśli Toma Hanksa, to "Kolekcję nietypowych zdarzeń".
Jeśli "Serię niefortunnych zdarzeń", to Daniela Handlera/Lemony'ego Snicketa.


290
74
30.06.2018 11:34

Moim zdaniem słabe :/


107
85
28.06.2018 13:25

Z początku nic nadzwyczajnego i jak to u Kinga bywa, historia się długo rozkręca. Nie mniej jednak czytamy o ciekawej zażyłości między dwojgiem istot. Finał zaskakuje i wraz z bohaterem szokujemy się tym, że niebezpieczeństwo dzień w dzień czyhało kilka kroków od niego. Bardzo poetyckie ostatnie zdanie i sądzę, że jest to przyjemne wiele nie wymagające opowiadanie do...

więcej

58
42
28.06.2018 09:09

Bardzo fajnie ze mozna od czesu do czasu poczytac na stronie takie dobre opowiadania. Tak trzymac mam nadzieje ze kiedys znowu pojawi sie jakas dobra powiesc.


346
30
28.06.2018 08:48

Super! A ono nie jest jakoś urwane?


174
1
27.06.2018 23:41

Oo, jaa *-*
Wydawnictwo Pròszyński, S-ka oraz lubimyczytać, jesteście genialni! ♡


zgłoś błąd