Wolałabym zjeść czekoladę

Wydawnictwo: Świat Książki
I’d rather eat chocolate : learning to love my low libido
978-83-247-0884-0
Kamila Krawczyk

„Wolałabym zjeść czekoladę” to pełne humoru, prowokacyjne wyznania Joan Sewell, która ośmiela się ujawnić, że życie seksualne w jej domu nie przypomina tego, co oglądamy na filmach. Gdy się dowiaduje, że jej mąż chętnie uprawiałby seks kilka razy w tygodniu, podczas gdy ona miałaby na to ochotę raz lub dwa razy w miesiącu, Joan postanawia zwiększyć swój popęd seksualny, zanim trafi na drogę prowadzącą do rozwodu. Zabawna kronika jej starań o zwiększenie libido pokazuje, co się dzieje, gdy nie sprawdzają się rady ekspertów. To, jak Joan i Kip sobie radzą, i co robią, gdy „to robią”, da każdej kobiecie nadzieję na to, że może być wierna sobie, a równocześnie cieszyć się udanym małżeństwem.

Nie podobała mi się książka, spodziewałam się humorystycznej opowieść o tym jak autorka chce podnieść swoje libido, a tym czasem jest to powieścio-poradnik, który wcale mnie nie bawił :-(

Monika Szumańska | 2013-05-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię
Przeczytana: 06 listopada 2012

Spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Miał być humorystyczny poradnik a jest użalanie się nad sobą i rozdrapywanie jakichś starych ran. dodatkowo autorka nie dochodzi w sumie do żadnych ciekawych wniosków.

pelelka | 2016-03-14

Ta książka to jakieś nieporozumienie. Tytuł ma się nijak do treści. Liczyłam na książkę z "jajem" na temat sexu, a tu czytam jakiś poradnik. : Tym razem 100% rozczarowania. Nudne, połowa książki to cytaty z poradników czy jakiś innych rzeczy.

ViaSyl | 2016-08-09
marfepka | 2015-01-05