Oskarżyciel

Tłumaczenie: Ryszard Oślizło
Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 1)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Reasonable Doubt: Volume 1
ew_cia

Andrew Hamilton jest wziętym prawnikiem, który nie traci czasu na dłuższe związki, a noce spędza z poznanymi w sieci przypadkowymi kobietami. Interesują go tylko znajomości bez zobowiązań, które kończą się na jednej kolacji i jednym spotkaniu. Kiedy pewnej nocy zaczyna konwersację z Alyssą, jest przekonany, że rozmawia z młodą nieatrakcyjną prawniczką, która jest molem książkowym. Andrew...

Kiedy pewnej nocy zaczyna konwersację z Alyssą, jest przekonany, że rozmawia z młodą nieatrakcyjną prawniczką, która jest molem książkowym. Andrew myśli, że może jej zaufać i wkrótce dzieli się z nią nie tylko wiedzą, ale i szczegółami swoich podbojów.
Wkrótce na staż do jego kancelarii zgłasza się długonoga blondynka o intrygującym spojrzeniu, która przedstawia się jako Aubrey Everhart i jest 22-letnią studentką prawa. Zszokowany Andrew łączy fakty i rozpoznaje w niej… Alyssę.
Czy to możliwe, aby jedyna kobieta, o której myśli od miesięcy, okazała się podstępną kłamczuchą? Czy Andrew zaufa komuś, kto zawiódł go tak bardzo?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

kaktusowaona71 | 2018-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2018

Świetne połączenie erotyku z romansem biurowym.
Jeśli wydawało Ci się, że dobrze już poznałaś charyzmatycznych dupków, to powiem Ci, że takiego prawdziwego jeszcze nie miałaś okazji poznać, bo spotkasz go dopiero na kartach tej historii. Ostry, nie przebierający w słowach i środkach, charyzmatyczny, dosadny, wyalienowany i oschły. Te przymiotniki opisują za razem i bohatera i przebieg akcji. Jest gorąco, jest napięcie 1000 Volt, jest absolutnie wszystko czego oczekujemy od gorącej, nietuzinkowej powieści erotycznej. Nie ma tu miejsca na romantyczne westchnienia przy blasku księżyca. Jest surowy układ i brutalna szczerość, a czasem kłamstwo w żywe oczy. Jak ja kocham takie surowe drapieżne i nieokrzesane, pierwotne klimaty ! Polecam !
Świetna, dla wielbicielek ostrzejszych scen i zwrotów
p.s.
Jedyny zarzut, to wielkość książeczki. Zdecydowanie jest za krótka.

Kasiek | 2018-04-05
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 05 kwietnia 2018

Co do tej książki mam mieszane uczucia. Oczywiście ze względu na jej rozmiary. Jak dla mnie jest za krótka. Szkoda, że fabuła została pocięta na części tworząc odrębne tomy, bo jest całkiem interesująca i znacznie przyjemniej czytałoby się ją w całości. Oczywiście od razu sięgnęłam po kontynuację, jednak na tym nie koniec. Historia jest ciekawa, dobrze napisana i czyta się ją błyskawicznie. Polecam, zwłaszcza jak już dostępna będzie w całości.

Meggie | 2018-03-25

Wieczór, oświetlone ulice pełne ludzi. Nowy Jork to miasto tętniące życiem. Jeszcze sześć lat temu też taki byłem, teraz się to zmieniło. Liczy się tu i teraz, przelotne znajomości, przygody na jedną noc. W pewnym momencie do mojego życia wkracza Alyssa. Nie tego się spodziewałem. Poznałem ją na czacie dla prawników i potraktowałem jak inne kobiety, jednak tylko rozmowy z nią wzbudzają mój uśmiech. Chciałbym ją poznać, ale ona wciąż mi odmawia, co mnie jeszcze bardziej intryguje. Uważa, że nie jest to dobry pomysł, W pracy też się zagmatwało, na staż zgłasza się urocza i intrygująca blondynka o imieniu Aubrey. Rozmowy z nią wzbudzają dziwnie znajome uczucie, jakby kiedyś i gdzieś już były prowadzone. Dlaczego rozmowy ze stażystką wydają się tak znajome?

Whitney G. – pisarka, której książki trafiają na listy bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Założyła blog „The Indie Tea” oraz prowadzi stronę internetową www.whitneygbooks.com. Jest miłośniczką podróży, dobrej herbaty i...

Gosia | 2018-04-08
Na półkach: ROK 2018, Przeczytane
Przeczytana: 08 kwietnia 2018

Andrew Hamilton przystojny młody prawnik, współwłaściciel znanej kancelarii szuka w sieci panienek na jedną noc, ostry seks. Kiedy poznaje Alyssę ich znajomość pozostaje tylko w internecie i Andrew doradza dziewczynie jakie podejmować decyzje w związku z prowadzonymi sprawami. Niestety ona niezupełnie mówi mu prawdę. Kiedy dostaje się na staż do jego firmy jako Aubrey on szybko orientuje się, że to jest Alyssa. Czy ich "związek" pozostanie nadal tylko w internecie?
Jak dla mnie książka zbyt wulgarna i oczywiście za krótka ;)

zaczytanapatka | 2018-03-30
Przeczytana: 30 marca 2018

Andrew Hamilton to trzydziestodwuletni prawnik, wspólnik w kancelarii Greenwood, Bach i Hamilton. Wielokrotnie powtarza, że nie potrzebuje przyjaciół a kobiety wykorzystuje wyłącznie do zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Kobiety goszczą w jego łóżku tylko przez jedną noc a on nie pozwala im na dłuższe kontakty. Najczęściej poznaje je na portalu społecznościowym dla prawników. Jego uwagę przyciąga tam dwudziestosiedmioletnia Alyssa. Z czasem coraz bardziej się zaprzyjaźniają i dzielą szczegółami z codziennego życia. Kontakt z Alyssą ogranicza się jedynie do sms-ów, e-maili i rozmów telefonicznych lecz pomimo tego nawiązuje się pomiędzy nimi silna więź. Jedynym problemem dla Andrew jest fakt, że Alyssa nie chce spotkać się osobiście. Tymczasem w jego kancelarii trwa nabór stażystów. Wszystko psuje jedna rozmowa kwalifikacyjna na której jego uwagę przykuwa Aubrey. Jest tylko jedna rzecz, której nie znosi przystojny prawnik - jest nią kłamstwo.

"Pewnego dnia zapragniesz...

Bursikowa | 2018-07-25
Przeczytana: 21 lipca 2018

Ten typ książek zupełnie nie jest w moim typie :) Historia jakich wiele, do tego erotyk (czyli w moim odczuciu - niesmacznie)... Tym bardziej jestem w szoku, że główni bohaterowie mnie zaciekawili a końcówka książki sprawiła, że mam ochotę przeczytać kolejną część.

lulamae | 2015-03-24
Przeczytana: 24 marca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Naoglądałam się pozytywnych ocen i opinii i sama także się skusiłam.
Czy było warto? Według mnie BYŁO. Książki z tej serii są krótkie, więc i czyta się błyskawicznie.

Opis książki mówi:
" Mój kutas ma apetyt.

Wielki i bardzo specyficzny: zaokrąglona blondynka, najlepiej, kurwa, nie kłamczucha... (Niemniej jednak, to jest historia na inny dzień).

Jako prawnik na wysokim szczeblu nie mam czasu na tracenie go na związki, więc zaspokajam swoje potrzeby przez anonimowe czatowanie i sypianie z kobietami, które poznaję on-line.

Moje zasady są proste: jeden obiad, jedna noc. Żadnych powtórek.

To jest tylko przypadkowy seks. Nic więcej. Nic mniej.

Przynajmniej tak było, do czasu "Alyssy"...

Miała być 27-letnią prawniczką, wielbicielką książek pozbawioną prezencji. Miała być kimś z kim dzieliłem porady prawnicze późno w nocy, kimś komu mógłbym ufać ze szczegółami o moich cotygodniowych eskapadach.

Ale wtedy pojawiła się w mojej kancelarii na rozmowie kwalifikacyjnej - rozmowie o...

magpie101 | 2018-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2018

On 32 letni prawnik, ktory wyznaje zasade "jedna kolacja, jedna noc", ktorego w zyciu spotkalo cos zlego i przez to jest teraz tak zimny i arogancki nie przejmujac sie uczuciami innych. Nienawidzi klamstw, a kobiety poznaje przez portale w internecie.
Ona studentka prawa, oszukala go w kwestii wieku, wykonywanego zawodu i wygladu, jednak ona nigdy nie miala zamiaru sie z nim spotkac, po prostu dobrze jej sie z nim rozmawialo i dostawala od niego duzo cennych porad prawnych. Okazala sie klamczucha, a on nie cierpi klamczuch.
Polecam! Ksiazka konczy sie w takim momencie, ze od razu trzeba zaczac kolejny tom.

Natalia | 2018-04-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 10 kwietnia 2018

Byłam w szoku, że ta opowieść jest tak krótka, ale zapowiadała się naprawdę intrygująco.
A Andrew jest bardzo mocną postacią. Nie jest miłym mężczyzną. Sięga po,to czego chce i nade wszystko ceni sobie szczerość. A kłamstwo jest rzeczą, której nie akceptuje. Dobrze stworzona postać o dużej charyzmie.
O reszcie nie będę pisać bo w sumie jest tego zbyt mało, by się rozpisywać.

TINA | 2018-03-20
Przeczytana: 19 marca 2018

Na temat „Domniemania niewinności” opowiem Wam w duecie. Mianowicie skleję te dwie cieniutkie nowele razem, bo w momencie, w którym skończyłam czytać „Oskarżyciela” od razu czułam, że muszę poznać dalsze losy, których kontynuację mam w „Niewinnej”. Dlaczego tak się dzieje? Bo to naprawdę świetnie napisane erotyki! Autorka w niesamowity sposób potrafiła mnie wciągnąć w fabułę, która może nie jest górnych lotów, ale jest tak zmysłowa i porywająca, że nie potrafiłam się od niej oderwać. Każdą stronę czytałam z zapartym tchem i nie znalazłam w niej zbędnych opisów, które często tak bardzo niszczą fabułę. Czasem mniej znaczy lepiej. Tomiki czyta się bardzo szybko, napisane są lekkim i zadziornym językiem. W serii tej znajdziemy przede wszystkim napięcie seksualne, ogromne iskry, poczucie humoru i tajemnice, która bardzo nas ciekawi. Nie zostaje ona rozwikłana… dlatego uważam, że książka jest tak perfekcyjnie na kreowana. Od pierwszych stron wpadamy i jedyne czego pragniemy to...