Kto chciałby umrzeć w Toskanii a

Wydawnictwo: Twój Styl

Maks, kardiochirurg z Monachium, zmęczony po latach pełnej napięcia pracy, postanawia porzucić praktykę i osiąść w urokliwym i spokojnym miejscu. A jakiż region nadawałby się do tego bardziej niż Toskaniaa Kraina cyprysów i pinii, pagórków owianych obłokiem mgły, starych winnic i gajów oliwnych. Takie miasta jak Florencja, Piza,...

Iwona | 2011-02-15
Na półkach: Przeczytane, Mam
Przeczytana: 07 lipca 2010

Nie jest to literatura najwyższych lotów. Czyta się ją lekko, łatwo i przyjemnie. Do tego wydarzenia są łatwe do przewidzenia, ale zachwyciły mnie opisy Toskanii i włoskiego jedzenia oraz pięknie opisane przepisy i sposoby przygotowywania jedzenia. Miła, lektura na dwa, letnie dni :) Polecam dla sympatyków Italii i włoskiego jedzenia

Maison | 2011-10-31

O wartości tej książki nie stanowi kryminał, ale opisy włoskich zwyczajów i kulinariów. Zdecydowanie polecam wielbicielom włoskich klimatów, a z kolei zdecydowanie odradzam wielbicielom kryminałów.

mada | 2011-08-14
Przeczytana: 13 sierpnia 2011

Akcja książki bardzo przewidywalna. Ogromnym plusem książki to miejsce akcji - Toskania. Przewspaniale odwiedzać z bohaterami miejsca, w których byłam osobiście

Joanna | 2016-09-19
czekolada72 | 2016-08-22