Never Too Far

Okładka książki Never Too Far Abbi Glines
Okładka książki Never Too Far
Abbi Glines Wydawnictwo: Never Too Far Abbi Glines Cykl: Rosemary Beach (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Rosemary Beach (tom 2)
Never Too Far Abbi Glines
2013-01-01
2013-01-01

Świetna książka.

Świetna książka.

Mam wrażenie, że w tej części bohaterowie zostali spłyceni. Oczekują dziecka, a czasem czytając książkę odniosłam wrażenie, że liczy się dla nich tylko seks. Zachowanie bohaterów jej momentami naprawdę dziecinne, jednak mając luźny wieczór można poczytać dla odmóżdżenia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka i przyjemna historia na wieczór 🤗

Lekka i przyjemna historia na wieczór 🤗

Przeczytałam kolejną książkę autorstwa Abbi Glines pod tytułem „Spróbujmy jeszcze raz”. Publikacja ta jest drugą częścią z serii „Rosemary Beach”, gdzie głównymi bohaterami są Blair oraz Rush. Po wyjeździe głównej bohaterki do Sumit z Rosemary zarówno Rush jak i Blair nie mogli odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Chłopak nie mógł pogodzić się z tym, że przez jego najbliższą rodzinę ukochana go zostawiła. Ale przede wszystkim, że wiedział jaką krzywdę wyrządził miłości swojego życia przez kłamstwa na, które nie miał wpływu. Natomiast Blair nie chciała stawać na drodze między Rushem a jego siostrą Nan. Nawet jakby miała poświęcić własne szczęście. Czy Blair wróci do Rosemary? Czy Rush zdobędzie ponownie ukochaną? Czy ojciec Blair wyzna w końcu prawdę z przeszłości? Czy Blair wyjawi swoją tajemnicę Rushowi? Na te pytania odpowiedzcie sobie sami czytając tą powieść.
Tak jak myślałam, że kolejną książkę autorstwa Abbi Glines zapoznałam się z jej treścią bardzo szybko. „Spróbujmy jeszcze raz” nie zawiodła mnie na żadnej swojej kartce. I muszę stwierdzić fakt, że chyba ta część podobała mi się w minimalnym stopniu bardziej niż jej poprzedniczka. I dlatego polecam Wam z całego mojego serca przeczytać tą publikację każdemu. A ja zabieram się do czytania kolejnego tomu z serii „Rosemary Beach”.

Czytałam lepsze książki tej autorki. Nie wzbudziła we mnie żadnych emocji, było jakoś mdło. Nie wiem czy chodziło o akcję czy bohaterów, no nijak.
Jest to (z tego co wywnioskowałam) kontynuacja cyklu, ale to zupełnie nie przeszkadza, mniej więcej jest nakreślona sytuacja z poprzednich części.
Przeczytałam dosłownie w jeden wieczór, szybka lektura, bez większych wrażeń.

Przeczytałam dosłownie w jeden wieczór, szybka lektura, bez większych wrażeń.

Kontynuacja historii Blair i Rusha. Tajemnice nigdy nie wróżą nic dobrego, bo zawsze wychodzą na wierzch. Jak wiele dzieliło tych dwoje, żeby chcieli być razem. Co mogło sprawić, żeby dali sobie drugą szansę i spróbowali od nowa? Wydawało się, że Blair wraca do miejsca w którym się wychowywała i zacznie żyć dalej, jednak sytuacja zmienia się i musi (i chce) wrócić do Rosemary Beach. Może jednak wszystko da się naprawić. Może jednak pisane jest, żeby była z Rushem, a może po prostu mężczyzna podejmie odpowiedzialność własnych czynów, ale bez Blair obok?
Moc uczuć, które zapewnia autorka sprawią, że jeszcze nie raz wrócisz do Rosemary Beach, żeby poznać losy jej bohaterów.

Po pierwszej części liczyłam na większe "wow". Książka jest lekka i przyjemna do czytania chociaż pokładałam w niej większe nadzieję nie żałują jej przeczytania.

2021-04-18 powrót po prawie roku czasu. Podobała mi się. Jestem w szoku jak szybko ją pochłonęłam. Nie wykluczam powrotu za jakiś czas :D
2020-03-31 przeczytana po raz pierwszy

2020-03-31 przeczytana po raz pierwszy

Trudno jest wymyślać same pozytywne argumenty jeśli seria licy ok.13 książek...ale postaram się.naprawdę warto....

Dalsze losy Blaire i Rusha. I znowu dużo smutnych momentów tutaj było, ale oczywiście inne, weselsze też były ;)

• New Adult
  • 2015