Smak imprezy. Nie stój przy garach, gdy goście za stołem

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
978-83-258-0264-6
piankolis

W tej książce znajdziesz przepisy na dobre jedzenie, na zabawę, na relaks i receptę na przygotowanie menu na imprezy. Wszystkie dania można przygotować, zanim przyjdą goście. Nie stój przy garach, gdy goście za stołem! Spokojnie zdążysz przygotować się tak jak lubisz, wziąć relaksującą kąpiel, umalować się, uczesać i odpowiednio ubrać, tak aby czuć się świetnie w tym dniu. Według mnie,...

Nie stój przy garach, gdy goście za stołem!

Spokojnie zdążysz przygotować się tak jak lubisz, wziąć relaksującą kąpiel, umalować się, uczesać i odpowiednio ubrać, tak aby czuć się świetnie w tym dniu. Według mnie, kobieta organizująca przyjęcie powinna bawić się tak samo dobrze jak goście, a nawet lepiej. W końcu jest u siebie! Minęły już czasy, gdy gospodyni stała przy kuchence, gniotła kartofle, smażyła kotlety. Równocześnie starała się podać wszystkim gościom jeszcze ciepłe jedzenie, a w międzyczasie zmywała talerze. To jakiś koszmar przyjęć w dawnym stylu. Ze mną przyrządzisz wszystkie potrawy wcześniej, potem będziesz już tylko bawić się i jeść. Według tej zasady przygotowałam wszystkie przepisy znajdujące się w tej książce.

Zapraszam. Olga Smile

źródło opisu: Klub Dla Ciebie, 2010