Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10825/miasteczko-ksiazek-na-poznanskim-chwaliszewie

Miasteczko Książek na poznańskim Chwaliszewie

1 wartościowy tekst

Jeśli wybieracie się na Poznański Festiwal Kryminalny Granda, to w tym samym czasie możecie również wpaść do wyjątkowego miasteczka. Od 21 do 23 września na poznańskim Chwaliszewie powstanie Miasteczko Książek organizowane przez Wydawnictwo Miejskie Posnania.

W trakcie trwania czwartej edycji Poznańskiego Festiwalu Granda tłumy odwiedzające Poznań będą mogły również wstąpić do Miasteczka Książek. Będzie to idealna okazja do zapoznania się z ofertą rynku wydawniczego, a także skorzystania z licznych wyprzedaży i promocji. 

W Miasteczku działać będzie Czytelnia, czyli strefa, w której każdy będzie mógł spędzić czas w gronie miłośników literatury, a także wybrać sobie lekturę w ramach akcji bookcrossingu. Dostępna będzie również strefa dla dzieci, w której odbędą sie warsztaty artystyczne i czytanie książek.

Miasteczko Książek powstanie przy Pawilonie przy ulicy Ewangelickiej w Poznaniu. Miasteczko będzie funkcjonować w terminach: piątek 21 września: od 15:00 do 18:00; sobota 22 września i niedziela 23 września: od 10:00 do 18:00.

Organizatorem Miasteczka jest Wydawnictwo Miejskie Posnania, a partnerami są: Miasto Poznań, Galeria Miejska Arsenał, Wydawnictwo Poznańskie, Wydawnictwo Media Rodzina, Wydawnictwo In Rock, Wydawnictwo Replika oraz Wydawnictwo Nowa Baśń.

Równolegle w Pawilonie odbywać się będzie Poznański Festiwal Kryminalny Granda.

Powiązane treści:
Ogłoszono program Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda

21 września rozpocznie się czwarta edycja Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda. Tym razem motywem przewodnim będzie BOHATER. Do Poznania przyjadę m.in. Rachel Abbott, Jørn Lier Horst, Katarzyna Puzyńska, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Remigiusz Mróz, Aneta Jadowska i Marcin Wroński - łącznie ponad 30 autorów i autorek kryminałów!więcej

Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 1  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2059
LubimyCzytać
12-09-2018 16:18
Zapraszamy do dyskusji.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Zanim się pojawiłeś

Cudowna...choc serce mi pękł o na npol nie moglam się oderwać, do ostatnich chwil liczyłam ze cos sie zmieni... Kaiazka budzi tyle emocji, sprz...

zgłoś błąd zgłoś błąd