Opinie użytkownika
Bardzo polecam tą pozycję osobom które są zainteresowane swoim ciałem i procesami które w nim przebiegaja. Tematyka zdrowia bardzo mnie interesuje jednak irytuje mnie język przeładowany naukowymi sformuowaniami. Ta książka dowodzi ze da się o medycynie pisać w sposób przystępny. Czyta się bardzo przyjemnie. Kilka razy śmiałam się w głos, jednocześnie poszerzyłam swoją...
więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toNie jest to wybitna powieść zapadajaca na lata w pamięci. Ale bardzo lubię taka literaturę. Bardzo dobra historia, wartka fabuła i fajna kreacja świata. Książkę czyta się blyskawicznie, a po jej skończeniu żałowałam ze nie mam drugiego tomu.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toKsiążka niepozorna, ale wciąga niepostrzeżenie. Fajne połączenie intrygi, romansu, mafijnych historii. Przyjemna lektura.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toPrzystępnie napisana. Dużo ciekawostek i praktycznych informacji
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toTrochę nudna. Jednocześnie oczekiwałam więcej dokładnych i praktycznych informacji od takie pozycji
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toTo najlepsza książka Bondy jaką do tej pory czytałam. Już od początku wciąga.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toJeden z lepszych trailerów które ostatnio czytałam. Przy końcu czytałam siedząc jak na szpilkach i nie mogłam przerwać. Zakończenie napisane w sposób utrzymujący napięcie.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toMiałam duże oczekiwania wobec tej pozycji z racji tego że znajomi bardzo mi ja polecali. Niestety nie pochłonęła mnie tak jak chciałam.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toNiesamowita seria. Skłaniająca do refleksji a jednocześnie lekka. Dawno żadna książka nie pochłonęła mnie tak żebym ją przeczytała w dwa dni.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toLekka przyjemna lektura. Niestety bardzo przewidywalna i od samego początku czekamy na coś co dzieje się dopiero w 7/8 części książki :)
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toKsiążka w ciekawy sposób przedstawia świat konserwatorów starych ksiąg oraz arkanów ich pracy, ale przede wszystkim w barwny sposób pokazuje zawiłe losy Hagady pokazując jednocześnie część historii żydów oraz konfliktu między religiami. Napisana lekko, z elementami humoru i romansu czyli dla każdego coś fajnego.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to