Kup teraz - 15 ofert w cenie od 62.75 zł do 85.47 zł

Bądź sprawny jak lampart. Jak pozbyć się bólu, uniknąć kontuzji i zwiększyć sprawność

Glen CordozaKelly Starrett Wydawnictwo: Galaktyka sport
Becoming a Supple Leopard: The Ultimate Guide to Resolving Pain, Preventing Injury, and Optimizing Athletic Performance
Paweł Kaczmarek
Galaktyka
forma kondycja ćwiczenia siła
sport
Paweł Kaczmarek
forma kondycja ćwiczenia siła

Okładka książki Trening mięśni pośladkowych. Jak zbudować siłę, poprawić sylwetkę i osiągnąć sportowe cele Bret Contreras, Glen Cordoza
10,0
Trening mięśni... Bret Contreras, Gle...
Okładka książki Skazany na biurko. Postaw się siedzącemu światu Glen Cordoza, Kelly Starrett
8,6
Skazany na biu... Glen Cordoza, Kelly...

Czytałam już 3 razy i wiem że na tym nie skończę. Każdy powinien ja przeczytać, a wiedza z jej kart powinna być wykładana już od podstawówki.

Zawsze mam problem z tą książką, bo zawiera dużo dobrze przedstawionych informacji ale niestety są one pomieszane także ze sporą ilością niesprawdzonych i nieprawidłowych informacji. Jednak generalnie wychodzi na plus.

Na półkach: , , , ,

Wydawałoby się, że ta książka jest dla sportowców. Tak naprawdę jest dla każdego, kto nie chce chodzić ciągle przygarbiony, czy jęczeć, że od najmniejszego wysiłku chrupie mu w stawach, czuje ból i w ogóle jedną nogą już jest w grobie.

Już rozumiem fenomen tej książki. Autor usystematyzował skomplikowaną wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego, wręcz banalny. Dodatkowo nie...

Cena książki to mniej więcej równowartość około jednej wizyty u fizjoterapeuty, a daje nam możliwość samodzielnego zlikwidowania bólu lub poprawy mobilności. Ponadto nie trzeba jej czytać od deski do deski, ponieważ autor w bardzo przejrzysty sposób oddzielił od siebie kolejne rozdziały, dlatego łatwo można znaleźć tam informację, której akurat potrzebujemy. Fakt że jest...

Nie do końca się zgadzam z podejściem Starreta, w sumie to aktualnie nawet mało, ale super że ruszył wiele tematów i mam wrażenie że dzięki niemu dużo się zmieniło w treningowym świecie.

Jeśli na kogoś jego metody działają, albo chce ich spróbować to polecam tą książkę.

"Bądź sprawny jak lampart" to swoista encyklopedia dla sportowców. Duży format, ponad 500 stron, kredowy papier i twarda oprawa - wszystko to tworzy wspaniały efekt wizualny.

Kompendium przepełnione jest wiedzą na temat sportu a wszystko to uzupełnione o ogromną liczbą kolorowych zdjęć.

"Biblia dla osób trenujących oraz wszystkich, którzy z powodu pracy cierpią na...

Powiem tak - Tą książke się nie czyta tylko - ją się studiuje i praktykuje D: JEst niezłym kompedium :D polecam każdemu fanowi sportu - terapi i wgl każdemu kto się "Rusza".
Dużo porad, dużo systemów mobilizacyjnych, bardzo przydane w pracy.

Bardzo dobra książka dla każdego, cała książka jest po prostu idealna.

Przydatna lektura dla osób amatorsko uprawiających crossfit lub ćwiczących na siłowni.

Książka odmieniająca życie

Po dłuższej przerwie wracam. Nie byłem w stanie pozbierać się od grudnia, nie po drodze było mi usiąść i coś nasmarować. Grudzień jak u większości, pracowity przed/w trakcie/po świętach. Wraz z początkiem roku powróciłem do uprawiania sportu. Chodziłem...

• Sport
  • Chcę w prezencie