Glen CordozaKelly Starrett sport 496 str.
Becoming a Supple Leopard: The Ultimate Guide to Resolving Pain, Preventing Injury, and Optimizing Athletic Performance
Paweł Kaczmarek

Galaktyka
sport
forma kondycja ćwiczenia siła

Porównaj ceny i

Okładka książki Skazany na biurko. Postaw się siedzącemu światu Glen Cordoza, Kelly Starrett
8,7
Skazany na biu... Glen Cordoza, Kelly...
Okładka książki Bądź sprawny jak lampart. Jak pozbyć się bólu, uniknąć kontuzji i zwiększyć sprawność Glen Cordoza, Kelly Starrett
8,8
Bądź sprawny j... Glen Cordoza, Kelly...

"Bądź sprawny jak lampart" to swoista encyklopedia dla sportowców. Duży format, ponad 500 stron, kredowy papier i twarda oprawa - wszystko to tworzy wspaniały efekt wizualny.

Kompendium przepełnione jest wiedzą na temat sportu a wszystko to uzupełnione o ogromną liczbą kolorowych zdjęć.

"Biblia dla osób trenujących oraz wszystkich, którzy z powodu pracy cierpią na...

Powiem tak - Tą książke się nie czyta tylko - ją się studiuje i praktykuje D: JEst niezłym kompedium :D polecam każdemu fanowi sportu - terapi i wgl każdemu kto się "Rusza".
Dużo porad, dużo systemów mobilizacyjnych, bardzo przydane w pracy.

Bardzo dobra książka dla każdego, cała książka jest po prostu idealna.

Przydatna lektura dla osób amatorsko uprawiających crossfit lub ćwiczących na siłowni.

Książka odmieniająca życie

Po dłuższej przerwie wracam. Nie byłem w stanie pozbierać się od grudnia, nie po drodze było mi usiąść i coś nasmarować. Grudzień jak u większości, pracowity przed/w trakcie/po świętach. Wraz z początkiem roku powróciłem do uprawiania sportu. Chodziłem...

Świetne kompendium wiedzy o mechanizmach działania naszego organizmu. Według mnie książka powinna być skierowana w szczególności do amatorów sportu takich jak na przykład ludzie ćwiczący na siłowni na własną rękę, bez pomocy trenerów, ponieważ profesjonaliści powinni z założenia otrzymać taką wiedzę od swoich trenerów lub fizjoterapeutów. Dzięki wskazówkom dr Starretta...

Kategorię anatomiczno-mobilizacyjną bez dwóch zdań cały czas zwycięża „Bądź sprawny jak lampart” Kelly’ego Starretta. To dzięki tej książce (jak i poradom pana Marka Purczyńskiego) przez prawie 2 lata od powrotu po ciężkim urazie nie doznałem żadnej innej kontuzji!

Konkretne informacje, przedstawione w jasny sposób, dużo grafik. Wysoka jakość treści, w większości zgodna z najnowszą wiedzą naukową.

Genialna książka z ćwiczeniami dla każdego. Biblia każdego człowiek, który pragnie pozostać wiecznie sprawny. Najlepsza pozycja sportowa, jaka się ukazała. Książka jest perfekcyjna od każdej strony. Wyjaśnia koncept, zawiera ogrom ćwiczeń bardzo dobrze wyjaśnionych i tworzy plany treningowe. Polecam każdemu!

"Kompendium dla każdego sportowca, trenera i fizjoterapeuty"
Naprawdę świetna pozycja. Dr. Kelly Starret znakomicie wytłumaczył jak w sposób efektywny i bezpieczny wykonywać rozmaite ćwiczenia, jak je skalować, jak tworzyć plany treningowe dla profesjonalistów, amatorów, po kontuzjach, operacjach, wracając po dłuższej przerwie do ćwiczeń,
a równocześnie zwiększając...

• Sport