Kot w mokrej trawie

Wydawnictwo Literackie
literatura polska opowiadania
literatura piękna
literatura polska opowiadania

Książka wymagająca wyłączenia kilka godzin wcześniej wszystkich urządzeń nadawczo-odbiorczych (w tym karuzeli myśli). Niespieszna, delikatna, ulotna, pełna zwykłych z pozoru detali. Powolne refleksje snute przy stoliku, ignorujące oszalały pęd życia dokoła. Czułe, uważne przyglądanie się ludziom, zwierzętom, rzeczom.

Widać ogromne podobieństwo emocjonalne i czułość w...

Dyskusje

• Literatura polska
  • Chcę mieć
  • Kocie ;)
  • Polskie
  • Ga-gatti
  • Koty, koteczki, kociska

Dodaj cytat z książki Kot w mokrej trawie