Musisz to wypić do dna

Okładka książki Musisz to wypić do dna
Andrzej Mularczyk Wydawnictwo: Wydawnictwa Radia i Telewizji Seria: Seria z Koniczynką literatura piękna
literatura piękna
Seria z Koniczynką
Wydawnictwa Radia i Telewizji
1976-01-01
1976-01-01
opowiadania polskie

więcej Więcej

Książka zawiera dwa bardzo dobre opowiadania Andrzeja Mularczyka. Pierwsze nosi tytuł "Musisz to wypić do dna", drugie jest zatytułowane "Stan wyjątkowy". W obu głównym bohaterem jest Marianek Szyguła. I oba opowiadania rozgrywają się w kręgu kierowców samochodów ciężarowych.
Pierwsze opowiadanie koncentruje się wokół jednego z kolegów Marianka, który przechodzi trudne...

• Jest w bibliotece
  • 1995
  • 3 - Ujdzie
  • 2021

Dodaj cytat z książki Musisz to wypić do dna