Zabójczy wirus

Alex Kava Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Maggie O'Dell (tom 6) Seria: New York Times Bestselling Authors: Thriller kryminał, sensacja, thriller
Exposed
Katarzyna Ciążyńska
New York Times Bestselling Authors: Thriller
thriller psychologiczny Maggie O'Dell

Rewelacyjna książka!!

Uwielbiam ten subtelny wątek miłośny głównej bohaterki, z utęsknieniem czekam na rozwój wydarzeń.
W dobie koronawirusa książka daje do myślenia. Pokazuje jak niewinne według niektórych zchowania mogą mieć katastrofalne skutki. Sprawdza się również powiedzenie "najciemniej pod latarnią".
Lekka i przyjemne a przede wszystkim jak zawsze wciągająca.

Temat na czasie. Poprawnie prowadzona intryga, ale styl Kavy chyba mi po prostu nie odpowiada.

Kolejna dobra książka z serii o Maggie O'Dell - życie uczuciowe poszczegółnych bohaterów się rozwija, zakończenie jest nieco lepsze, niestety nie wszystko jest wyjaśnione - nie wiadomo nic o dalszych losach jednego z bohaterów. Akurat temat wirusa zbiegł się z COVID-em, zbrodnie z motywami terrorystycznymi, a w szczególności z bronią biologiczną nie należą do moich...

Jeśli ktoś uzna, że czytanie o wirusie w czasie, gdy świat trawi pandemia koronawirusa to perwersja, jest w błędzie.
Świadomie wybrałam "Zabójczy wirus" Alex Kavy i przeczytałam z uwagą.
Żyjemy w trudnych czasach, świat stał się globalną wioską. W ciągu kilkunastu godzin człowiek zakażony może przemieścić się na drugi koniec świata i tak się dzieje na naszych oczach. Zanim...

Ciekawa książka. Fajnie, że nie które rzeczy są na faktach. Brakowało mi trochę momentami trochę więcej akcji. Mimo to polecam.

Rzeczywiście nie ma takiej akcji jak w innych częściach, ale sam wątek dotyczący wirusa dosyć ciekawy. Książka warta przeczytania 😀👍

56/2019

To już kolejna powieść tej autorki. Jak zwykle nie zawiodłam się.

Lubię serię z agentką O'Dell, ale ta część odrobinę mnie zawiodła.

Dyskusje

3 062