Trzy Światy czyli Maryśka, Anioł i Szalona Muneguita

Krystyna Januszewska Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura dziecięca
Zysk i S-ka
literatura dziecięca
2005-01-01

Coś w tej książce jest niesamowitego, magicznego.

Genialna ksiązka....

Książka od której naprawdę trudno się oderwać, nawet mimo błędu drukarskiego zaraz na pierwszej stronie :)

2041

Każda książka pani Krysi jest inna. Każda porusza zupełnie inne tematy, inne problemy, jest z innego świata i o innym świecie.
"Trzy światy..." są nieco infantylne. Spodziewałam się zupełnie innego, bardziej spektakularnego zakończenia. Ale książka jest całkiem dobra i czyta się miło :)

Nigdy nie słyszałam o tej autorce, ale gdy zobaczyłam tę książkę w bibliotece to przykuła moją uwagę - tytułem i opisem, bo okładka jest taka sobie. Natomiast wygląd oka zrozumiemy dopiero, gdy przeczytamy książkę.

"Trzy światy..." zaczynają się wspomnieniem sprzed dwóch lat - gdy główna bohaterka książki, Maryśka pomaga chorej, starszej pani. Gdy już ma odchodzić, ona...

• 2012
  • Sprzedam/wymienię