Świąteczna podróż

Anne Perry Wydawnictwo: Zysk i S-ka Seria: Klub Srebrnego Klucza kryminał, sensacja, thriller
A Christmas Journey
Tomasz Bieroń
Zysk i S-ka
literatura brytyjska kryminał wiktoriańska Anglia kobieta arystokracja Boże Narodzenie
A Christmas Journey
kryminał, sensacja, thriller
Tomasz Bieroń
Klub Srebrnego Klucza

Nie ukrywam, że bardzo zawiodłam się tą książką. Sam początek, ze swoim wyjątkowym klimatem i bardzo przyjemnym stylem pisania nastawiał mnie na krótką, lecz ciekawą lekturę. Niestety, okazało się inaczej. "Zagadka kryminalna" była żadna, a całość skupiała się raczej na nieciekawych przeżyciach wewnętrznych głównej bohaterki. Zmarnowany potencjał.

2047

nie.
NIE.
nie.

Nie.

Na półkach: , , , ,

Nieładnie jest zatytułować swoją książkę tak, żeby biedny czytelnik miał nadzieję na jakieś świąteczne klimaty, a później zapomnieć napisać coś związanego ze świętami. Bardzo nieładnie z pani strony, Anne Perry!

Agatha Christie jest tylko jedna, ale miałam ochotę na poczytanie czegoś lekkiego, z intrygą kryminalną, najlepiej ze świętami w tle. Nie łudziłam się, że będzie...

Dobra :) Anglia wiktoriańska i kryminalna zagadka w tle :)

kocham ksiazki osadzone w takich realiach ale ta jest wg mnie beznadziejna. powierzchowna, opowiedziania pobieznie, jestem zawiedziona. strata czasu.

Niewielka, lecz obfitująca w emocje i tajemnice opowieść, której akcja rozgrywa się w wiktoriańskiej Anglii.

Autorce udało się oddać ducha epoki i wprowadzić wątek sensacyjny, który stopniowo się rozwija, porcjując czytelnikowi coraz to nowe szczegóły związane z dramatem, jaki się rozegrał w arystokratycznej posiadłości.

To na pewno lektura dla miłośników kryminałów...

• Świąteczne
  • 2018
  • 2013
  • 2017
  • Kryminalna obsesja 🔎👣
  • Z antykwariatu
  • Do przeczytania - kryminał

Dodaj cytat z książki Świąteczna podróż