Podróżnik WC. Wydanie II poprawione

Wojciech Cejrowski Wydawnictwo: Bernardinum Seria: Biblioteka "Poznaj Świat" literatura podróżnicza
Bernardinum
Cejrowski podróże humor
literatura podróżnicza
Biblioteka "Poznaj Świat"
Cejrowski podróże humor

Wydanie piękne, treść niezła, o autorze nie będę mówić.

Moim zdaniem najlepsza książka WC. Krótkie opisy wielu podróż Cejrowskiego.

Pana Cejrowskiego i jego poczucie humoru kojarzę oczywiście z poszczególnych odcinków, czy fragmentów "boso przez świat". Z książek jest to moja pierwsza styczność z tym podróżnikiem i jestem bardzo zadowolony. Niezawodne poczucie humoru, ciekawe historie i wiele ciekawostek, których nie znajdzie się nigdzie indziej. Warto przeczytać, bez względu na to czy już się...

OCENA -8/10 REWELACJA

„PODRÓŻNIK WC” to bardzo interesująca książka, miałem okazję czytać, jej drugie wydanie z roku 2010, które zostało poprawione i uzupełnione przez autora. Wojciech Cejrowski dzieli się z czytelnikami swoim podróżniczym i życiowym doświadczeniem, zrobił to oczywiście z poczuciem humoru z nutą ironii czyli w stylu z jakiego go znamy.

Tym razem...

Jest to moja pierwsza książka o tematyce podróżniczej i po przeczytaniu na pewno sięgnę po inne. Z resztą co tu dużo mówić... WC w najlepszym wydaniu !!

Sam autor zdaje się często krytycznie odnosić do swojego dzieła. Rzeczywiście być może językowo troszkę słabiej niż późniejsze pozycje, natomiast zdecydowanie polecam zacząć przygodę z WC właśnie od tej książki!

Książkę czyta się świetnie. Przez cały czas miałam wrażenie, jakby to sam pan Cejrowski siedział obok i opowiadał zawarte w książce historie.

Powróciłem po latach do tej książki. Pierwsze jej wydanie, które czytałem kilkanaście lat temu, bardzo mi się podobało. Jednak teraz styl pisania Cejrowskiego w wielu miejscach drażni zamiast śmieszyć, a niektóre zawarte w niej stwierdzenia i uwagi obecnie odbieram jako żenujące – jednak spojrzenie po latach istotnie zmienia perspektywę. Pierwsza książka Cejrowskiego, nawet...

Bardzo dobrze czyta się książki WC. Po prostu świetnie napisana!

Rzadko tak mam, żebym czytając śmiał się na głos do książki. Podróżnik WC jednak znacząco podnosi u mnie tą średnią :D

Dyskusje

5 222