Taniec bogów

Nora Roberts Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Trylogia Kręgu (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Dance of the Gods
literatura obyczajowa, romans
Xenia Wiśniewska
zło demon uczucia

Piękny romans

Druga część Trylogii Kręgu sprawiła, że zupełnie nie mogłam oderwać się od historii bohaterów i jak najszybciej chciałam pochłonąć pozostałe tomy. Magia, miłość, wampiry, zadziwiające światy, a jednak ja miałam ochotę na więcej. Historia Blair i Larkina jest urocza - uwielbiam takie opowieści, w których miłość wiąże się z pokonywaniem własnych granic. W tej części trylogii...

Standardowo oceniam jako całość.
Świetna, wciągająca trylogia jak i poprzednie, które przeczytałam P. Nory.
Oczywiście jest utarty ten sam schemat- 6 ludzi i parami się w sobie zakochują. Chciałabym, żeby czasem losy bohaterów różnie się układały nie byłoby to wówczas takie przewidywalne.

Natomiast jeśli chodzi o fabułę jest super! Demony, wampiry, zmiennokształtni,...

Cała trylogia mogłaby być super, niestety bohaterowie sprawili że wszystko wydawało się dosłownie bajką dla dzieci. Infantylność bohaterów strasznie mnie irytowała, tym bardziej że Larkina od pierwszej części miałam jako 16 latka... Jedynie co mi się podobało to końcówka. Norka chyba się obudziła i zabłysnęła tekstami (gadka Blair) a tak to głównie nuda (same przygotowania...

Jak zwykle czytam nie po kolei :P To jest tom drugi, więc za bardzo nie wiedziałam, o co chodzi :P Trochę męczyło mnie czytanie tej książki, bo to jest głównie fantastyka, ale jak się wciągnęłam, to szybko mi poszło ;)

Przeczytane. Powieść fantastyczno - demoniczna. Bardzo mi się podobała. Przenosi czytelnika w inną rzeczywistość. Wprowadza w świat magii, tajemniczości, miłości, walki ze złymi mocami. Nigdy nie czytałam powieści fantastycznej, ale po lekturze tej książki mam ochotę przeczytać jeszcze jedną czyli pora zacząć ostatnią część trylogii. Polecam :)

Po lekturze pierwszej części Trylogii Kręgu od razu przeszłam do drugiego tomu, a że nie miałam w poprzednim miesiącu za bardzo czasu na pisanie recenzja ukazuje się dopiero teraz. Tak jak poprzedni tom ten też mi się podobał. Ale przejdźmy do rzeczy.

"Taniec bogów" jest kontynuacją poprzedniej części. Historia toczy się dalej. Nasi bohaterowie, o których mówiłam w...

To moja ulubiona część z całej trylogii. Zapewne przez postać Blair - twardej babki, która woli zagryźć zęby i walczyć, niż płakać w kącie. Oby więcej książek z takimi bohaterkami.

Czyta się bardzo przyjemnie, choć z powodu aż sześciu głównych bohaterów zawsze znajdzie się któryś, którego niekoniecznie obdarzy się sympatią i fragmenty z nim mogą być drażniące ;)

Najlepsza ze wszystkich części.. Do ostatniej strony miałam nadzieję, że Bogowie oddadzą Cianowi życie, że będzie mógł przeżyć swoje życie z ukochaną.. I tak się stało, a nawet więcej, to on opowiadał tę piękną historie.. Choć uważa, że sama wojna mogłaby być trochę dłuższa..

Dyskusje

• Nora Roberts