Szyty na miarę

Okładka książki Szyty na miarę Marta Kuchcińska
Okładka książki Szyty na miarę
Marta Kuchcińska Wydawnictwo: Drukarnia Sowa Cykl: Szyty na miarę (tom 1) Seria: SZYTY NA MIARĘ literatura obyczajowa, romans
Szyty na miarę (tom 1)
SZYTY NA MIARĘ
Szyty na miarę
Drukarnia Sowa
2023-06-07
2023-06-07
Szyty na miarę Romans Marta Kuchcińska Miłość Moda Pieniądze Show -biznes Szycie Projektowanie Rodzina Saga

Podeszłam do niej z dystansem i miło się zaskoczyłam. Jedna z fajniejszych historii miłosnych jakie ostatnio czytałam.

Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Historia nietuzinkowa i nie tak przewidywalna, jak w większości romansów. Choć trzeba zaznaczyć, że to też nie taki typowy romans. Postaci są fajnie wykreowane, jest trochę humoru, trochę dystansu, trochę intrygi.
Ja jednak, jako osoba z natury dociekliwa i pragmatyczna, moze nie do końca uwierzyłam w wiarygodość zdarzeń. Na pewno nie zostawiłabym tyle ważnych pytań bez odwiedzi, tak jak główna bohaterka. No ale wiem, że rzeczywistość musiała zostać trochę naciągnięta, bo to fikcja literacka. Mam też zarzut co do moralności czynów Sama. Może intencje były dobre, ale mimo wszystko, to co robił nie było w żadnym stopniu moralne.
Nie jestem tez przekonana do zakończenia. Myślę, że mogło zostać bardziej rozbudowane i poruszać więcej rozterek wewnętrznych, bo jednak było nad czym myśleć i z czym się zmagać.
Dlatego właśnie odejmuję trochę z ogólnej oceny.

64/2023
Przeczytalam na Legimi

Mam dylemat z tą książką.
Za nietuzinkową treść, piękne uczucia, dziwną historie i dość dobrze wszystko posklejane daje 7,5*
Ale
Książka ma 24 rozdziały i epilog.
Kończy się w sumie super happy endem ale to jak się wszystko rozwijało, a jak wyglądała reszta - denerwuje.
Opis życia, jak doszła w życiu do miejsca w którym jest.
On przeżycia, które zgotował mu los..
No wszystko jest.
A później jest tak: wpadają na siebie, prawie jedno umiera, drugie brnie w dziecinną zabawę, nikt nie wie skad, jak i gdzie się zakochują. Następuje punkt kulminacyjny, wszystko idzie w pi....z....du
Odcinają się od siebie, jednak wciąż o sobie myślą, przyjaciółka się zjawia z d&%y i następuje koniec.

Po budowaniu tak atmosfery, wątku i życia, spodziewałam się lepszej koncowki.

JEDNAK, czyta się to bardzo dobrze i przyjemnie.
Ciężko się oderwać, zatem należy docenić włożoną pracę, uderzyć się w pierś i napisać: polceam.

64/2023
Przeczytalam na Legimi

Mam dylemat z tą książką.
Ale
Książka ma 24 rozdziały i epilog.
Opis życia, jak doszła w życiu do miejsca w którym jest.
On przeżycia,...

Fajna, inna, ciekawa.

Fajna, inna, ciekawa.

Książka inna niż inne.pelna ukrytych wartości,przesłanek....intrygująca a co za tym idzie interesująca.na pewno warta zakupu

Historia Sophie i Sama bardzo do mnie trafiła. Szyty na miarę mocno pobudza wyobraźnię i ciekawość, po prostu mnie zaczarował ✨Pojawiają się elementy, które przyprawiają o szybsze bicie serca. Książka jest zdecydowanie dla osób, które pragną w swoim życiu chwili wzruszeń, inspiracji i magii . Cudownie było odkrywać tę historię, w której totalnie się zatraciłam.

"Szyty na miarę" to inna literatura niż ta po jaką zwykle sięgam, ale mnie urzekła swoją lekkością i świeżością. Fajnie spędziłam czas. Polecam.

Trafiłam przypadkiem na te książkę, ale uważam, że przypadków nie ma. Autorka zapewnia cały wachlarz emocji, ciekawa fabuła i styl pisania totalnie do mnie przemawia. Z każdym rozdziałem ciężej mi się ją odkładało by wrócić do codziennych obowiązków, finalnie przeczytałam ją w dwa dni. Liczę na kontynuację. Polecam!

Świetne dialogi i pomysł na fabułę. Postacie cudownie wykreowane, zwłaszcza Annabelle, która skradła moje serce. Szczerze polecam.

Czytałam z zapartym tchem, nie mogąc oderwać się od lektury. Wrażenia mam bardzo pozytywne, polecam wszystkim.

• Przeczytane 2023
  • 0 0 NAST