Upojne lato

Okładka książki Upojne lato Caroline Angel, Roma J. Fiszer, Eliana Lascaris, Kamila Mikołajczyk, Riva Scott, L.J. Shen, Alicja Skirgajłło, Patrycja Strzałkowska, Angela Węcka, Layla Wheldon
Okładka książki Upojne lato
Caroline AngelRoma J. Fiszer Wydawnictwo: Editio literatura obyczajowa, romans
Upojne lato
Editio
2021-06-16
2021-06-01

Zbiór lekkich ,letnich opowieści o miłości , w większości przypadków tej cielesnej, choć nie wszystkie. Autorki zabierają nas np. na rajskie wyspy ,do Amazonii ,czy na polską wieś. Wspólnym mianownikiem tych wszystkich opowieści, są właśnie wakacje. Książka z gatunku łatwych ,lekkich i przyjemnych . Idealna na urlop lub właśnie takie szare jesienne dni, aby przypomnieć sobie gorące lato.

Słońce, plaża i przepiękny Zanzibar. Alicja Skirgajłło w opowiadaniu "Przelotny romans czy przeznaczenie". Amazonia w której skrywa się "Kapryśna dżungla". Jakie skutki będzie niósł za sobą egzotyczny romans? O tym opowie Caroline Angel. Długo oczekiwany urlop na Hawajach, a wraz z nim "Kusząca okazja" od Eliana Lascaris. Morze Adriatyckie, gorące plaże Chorwacji i "Tydzień bez zobowiązań" od Kamili Mikołajczyk. Piękne widoki, pyszne jedzenie, słońce, plaża to nie zapomniane wakacje w Grecji, a wraz z nimi "Narodziny Afrodyty" Layla Wheldon. Pod sycylijskim niebem dzieją się dziwne rzeczy... Patrycja Strzałkowska w opowiadaniu "Zapach gorącego piasku". Czy wyprawa na Seszele i niefortunna zamiana okaże się szczęśliwą w skutkach? O tym w opowiadaniu od Riva Scott. Roma J. Fiszer "Leśniczówka i Antyle", w której opisuje zawiłą historię z przed lat. Czy "Papier, kamień, miłość" okaże się dobrą wyrocznią i Liliana znajdzie szczęście na Bali? Angela Węcka.
"Miłość przychodzi najróżniejszymi drogami i w różnych postaciach. Nie możesz sobie wybrać, w jaki sposób akurat ciebie trafi." "Bez pamięci." L J. Shen.

Dziesięć autorek, które zabierają czytelnika w najpiękniejsze zakątki świata, a wszystkie dzieją się w letniej scenerii, sprawiając, że rozkoszować się można nie tylko słońcem, plażą ale przy tym zaznając niezapomnianych miłosnych przygód. Wszystkich bohaterów owej antologii łączyła chęć rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Czy im się udało? Sprawdźcie czytając "Upojne lato".

Nigdy się tak nie męczyłam z książką. Gdybym miała nadać jej miejsce w kategorii najgorsza książka, była by na 2, zaraz po Gwiazdorze...

✨ Recenzja✨

"Upojne Lato"
Wydawnictwo Editio Red
Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji ☀️

@editio.red

✨ Co prawda mamy luty, pogoda za oknem pozostawia wiele do życzenia, dlatego postanowiłam się rozgrzać w słonecznym Zanzibarze ☀️🏖️

,, Upojne Lato" to wspaniała antologia wakacyjna, która rozgrzała moje serce. ❣️ Wspaniałe 10 opowiadań, wspomnień bohaterów w książce. Historie różnią się od siebie i każde opowiadanie jest wyjątkowe 🥰 W książce znajdziemy dużo erotycznych gorących scen seksu 😈.
Nie mogłam wybrać ulubionego opowiadania ponieważ każde z nich na swój sposób jest naprawdę wspaniałe ☀️🏖️

☀️Zanzibar
☀️Chorwacja
☀️ Los Angeles
☀️ Bory Tucholskie
☀️Sycylia
☀️ Seszele
☀️ Grecja
Iiii uwaga! Amazońska dżungla.. 😈🏖️

Autorki w antologii zabierają nas dookoła świata ☀️🔥

☀️🏖️ To była zdecydowanie jedna z tych lepszych antologii które miałam okazję przeczytać 🔥☀️

Szczerze mówiąc zatęskniłam za wakacjami, morzem, słońcem, piaskiem, szumem fal i upałem. 🔥☀️

Antologia ma to do siebie, że po przeczytaniu jednego opowiadania chcielibyśmy czytać je dalej i dalej, ale niestety, opowiadania zostają urywane w najlepszych momentach...

- Ale jak to? Już koniec?!

Polecam!

Moja ocena 10/10

✨ Recenzja✨

"Upojne Lato"
Wydawnictwo Editio Red
Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji ☀️

@editio.red

Upojne lato to zbiór dziesięciu wakacyjnych, romantycznych opowiadań. Dziesięć różnych autorek, dziesięć różnych historii. Które zabierają nas w różne zakątki świata, sprawiając, że zapominamy o szarej codzienności. Każde z tych historii było inne i każde było urzekające i wyjątkowe. Łączyło je lato, gorący i pikantny romans. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Czyta się bardzo dobrze i szybko. Spędziłam świetnie czas z tą książką, ciężko było się oderwać, każda opowieść na swój sposób mnie wciągała. Jeśli lubisz gorące historię, to zawarte w niej opowiadania z pewnością skradną twoje serce kropka książka idealna dla miłośników krótkich i lekkich opowiadań. Plusem jest, że.mozna poznać styl autora i ocenić jego styl.

"Upojne lato" jest to moja kolejna dobra antologia wakacyjnych opowieści, która zawiera dziesięć różnych gorących i pikantnych historii.
Każde opowiadanie było inne i każde na swój sposób mnie urzekło, ale łączy je jedno płomienny romans.
Każda z autorek super oddała klimat lata, czuć było powiew wiatru jak i rozpaliła mnie do czerwoności :)

Razem z bohaterami możemy się przenieść w cudowne miejsca: Zanzibar, Chorwacji, Los Angeles, Bory Tucholskie, Sycylia, Seszele, Grecja, Tropikalna dżungla..w których rozgrywają się gorące uczucia.

Książkę czytało się błyskawicznie, nie zdradzę Wam, które opowiadanie podobało mi się najbardziej, ponieważ wszystkie były świetne.

Gorąco polecam Wam tą antologie na pewno nie będziecie się nudzić i przeżyjecie super przygodę. ❤️❤️

Razem z bohaterami możemy się...

Upojne lato to antologia od Wydawnictwa Editiored, która zawiera dziesięć historii napisanych przez znane autorki. Obecna jesienna aura ma już niewiele wspólnego z upalnymi, letnimi dniami, więc pozycja ta wydaje się być idealna do powspominania i rozgrzania ;).

Każde z opowiadań jest różne, choć z pewnością łączy je letnia atmosfera, wakacyjny luz i oczywiście płomienny romans.

Angela Węcka zachwyciła mnie historią dziewczyny, której szef, pod pretekstem wakacji, wkręca ją we współpracę z nielubianym przez nią klientem.

Riva Scott przeniesie nas na Seszele, gdzie pewne walizki przez przypadek zamienią się właścicielami. Czy takie zrządzenie losu będzie zwiastowało coś gorącego?

Jak to w antologiach bywa, część opowiadań skończyła się jak powinna, inne zostały ucięte w momentach jakich czytelnik nie lubi – a szkoda, bo chętnie poznałabym dalsze losy.
Opowiadania były ciekawe. Niektóre mniej mnie wciągnęły oraz miały mniej namiętności i gorąca niż się spodziewałam po opisie.

Lubię antologie, dlatego nie mówię nie. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

🔥 Recenzja 🔥
Może i jesteśmy blisko października, ale dzięki tej książce rozgrzejecie się, jak w lato.

,, Upojne Lato" to antologia warta zachodu. Znajdziemy w niej opowiadania, które będziemy czytać z wypiekami na twarzy. Historię są różne, ale ciekawe na swój sposób. Każda z opowiadań, jest aż przesiąknięta erotyzmem. Co do tego, nie mam ulubionej historia, bo każda sprawiła, że nie mogłam oderwać wzroku. Jak w każdej książce, bywają też złe strony. Lecz skoro historia nam się podoba, to po co skupiać się na nich?

Te 10 historii, to wspomnienia naszych bohaterów. Autorki opowiadań sprawiły, że nasz świat zawirował, zabierając nas dookoła świata. Bohaterowie w różnym wieku, jak i różnym pochodzeniu. Jednym tchem pochłaniałam stronę, za stroną, a kiedy się kończyły, czułam niedosyt i chciałam jeszcze, co sprawiło, że chciałabym przeczytać je rozwinięte, w osobnych, oddzielonych książkach.

Razem z bohaterami możemy udać się w Mielnie, malownicze miejsca jak z bajek, dając kolorytu histori. W końcu każdy z nas chciałby przeżyć, gorące i upojne chwile jak nasze ulubione dziewczyny. A wy macie ulubioną historię?

Niestety, ja nie umiem wybrać. Plusem jest to, że każda z autorek ma swój styl pisania, więc nie były one monotonne.

🔥 Recenzja 🔥

Czy jest coś lepszego od upalnej końcówki lata? Jest! Podwójnie upalne i "Upojne lato" :) jest to zbiór wakacyjnych opowiadań, nie miałam żadnego nastawienia na tę książkę, bo nigdy nie czytałam antologi. Ale... To był sztos i recenzencki strzał w dziesiątkę ;)

Te 10 opowiadań o wakacyjnych przygodach to gorące "wspomnienia" bohaterów i znalazłam w nich swoje ulubione, które z chęcią przeczytałabym jako odrębne i rozwinięte opowieści.
Szczególnie zainteresowała mnie Kamila Mikołajczyk z "Tydzień bez zobowiązań" i Riva Scott "(Nie) szczęsliwa zamiana".
Tak więc kochane autorki czekam na pełny wymiar tych historii :)

Tydzień z niesamowicie przystojnym ratownikiem - brzmi ciekawie? 🖤 A może wolicie niesamowicie przyciągającego, przystojnego szefa i wylot na Seszele? 🔥

Przeczytaj i wybierz sama swoją ulubioną historie 🌡️

☀️UPOJNE LATO☀️

autor: @romaj.fiszer @laylawheldon @kamilamikolajczyk_autor @authorljshen @carolineangel_autor @elianalascaris_autorka @patrycjastrzalkowska @skialicja @riva_scott_autorka @angela.wecka

wydawnictwo: @editio.red

Bardzo dziękuję wydawnictwu @editio.red za zaufanie i egzemplarz do recenzji ❤

Lubicie antologie? Jeżeli tak to trafiliście idealnie! Zbiór sensualnych opowiadań z pewnością rozbudzi wasze zmysły i pozwoli wrócić myślami do upalnych dni! Autorki zafundowały swoim czytelnikom niesamowitą podróż do upalnego Zanzibaru, amazońskiej dżungli, Hawajskich plaż, Chorwackich kurortów i wielu innych ciekawych miejsc. Muszę przyznać, że świetnie spędziłam czas z tą książką i nie mogłam się od niej oderwać. Każda historia kryła w sobie coś magicznego i wyjątkowego. Najbardziej urzekła mnie chyba ostatnia opowieść, która całkowicie skradła moje serce. Cieszę się, że sięgnęłam po tą książkę, bo dzięki temu poznałam twórczość kilku wspaniałych autorek, z którymi spotkałam się po raz pierwszy. Mimo że za oknem robi się coraz chłodniej, przeniosłam się do gorących kurortów ociekających pożądaniem, słońcem i dobrym seksem. Polecam tą książkę z całego serca I jestem pewna, że ogrzeje was w te długie chłodne jesienne wieczory 😈🌡 Niżej zostawiam wam krótkie zapowiedzi tego co was czeka, jeżeli zdecydujecie się poznać te wspaniałe historie

1. ,,Przelotny romans czy przeznaczenie"
autor: @skialicja
Ola nie jest zadowolona ze swojego małżeństwa. Mąż traktuje ją z dużym dystansem, a całą swoją uwagę skupia na pracy. Gdy dostaje propozycje wyjazdu na Zanzibar, aby zrobić reportaż, nie wie, co ma zrobić. Nie chcę zostawiać ukochanego w święta, ale jego zachowanie sprawia, że postanawia przyjąć ofertę. Okazuje się, że na miejscu czeka na nią przystojny Aleksander, który ma pokazać jej uroki Zanzibaru. Kobieta czuje, że mężczyzna budzi w niej ogromne pożądanie, z którym coraz trudniej jej walczyć. Wdają się w płomienny romans, a wspólnie spędzony czas tylko ich do siebie zbliżył. Jak zareaguje Aleksander kiedy dowie się, że Ola ma męża w Polsce? Czy wakacyjny romans przerodzi się w prawdziwe uczucie?

2. ,,Kapryśna dżungla"
autor: @arolineAngel
Anastazja pod wpływem alkoholu wykupuje wycieczkę po amazońskiej dżungli. Niestety zwrot kosztów jest niemożliwy, dlatego dziewczyna postanawia skorzystać z okazji i ruszyć w dziką przygodę. Na początku nie jest zadowolona, ale wszystko zmienia się z chwilą, gdy poznaje przystojnego uczestnika wycieczki o przenikliwym zielonym spojrzeniu. Mężczyzna od początku wpada jej w oko i budzi ogromne pożądanie. On również nie pozostaje odporny na wdzięki Anastazji, która bardzo mu się podoba. Nie chcąc niszczyć swojej wyprawy, postanawia trzymać się od dziewczyny z daleka, ale z marnym skutkiem. Pożądanie jest zbyt silne i przestają nad nim panować. Jak skończy się ich amazońska przygoda? Czy po powrocie do kraju drogi Oliwiera i Anastazji jeszcze się zetną? Kim jest Hubert i czy będzie stanowił zagrożenie dla zielonookiego mężczyzny?

3. ,,Kusząca okazja"
autor: Eliana Lascaris
Julia po całym roku ciężkiej pracy mogła pozwolić sobie na trochę odpoczynku. Wynajęła domek na Hawajach, gdzie miała spędzić aż trzy tygodnie. Nie doczytała jednak, że niska cena wynikała z faktu, że będzie miała współlokatora. Przystojny Alfredo okazuje się idealnym towarzyszem do wspólnego spędzania czasu, a wspólne mieszkanie tylko ich do siebie zbliżyło. Gorący seks, zwiedzanie pięknych miejsc i futrzany podopieczny tylko nasilało rodzące się między nimi uczucie. Niestety jak to w życiu bywa, przychodzi czas rozstania, a para staje przed trudnym wyborem. Jak potoczą się ich losy i czy uda im się utrzymać kontakt pomimo tak dużej odległości?

4. ,,Tydzień bez zobowiązań"
autor: @kamilamikołajczyk
Paula przeżywa bolesne rozstanie z mężem, który ją zdradził. Z pomocą przychodzą jej przyjaciółki, które zabierają ją na wakacje do Chorwacji. Ciepłe plaże, drinki i wypoczynek miały jej pomóc zapomnieć o trudnych wydarzeniach. Kiedy podczas pływania gubi obrączkę, z pomocą przychodzi jej przystojny ratownik z Polski. Paula od razu wpadła mu w oko i wcale tego nie ukrywał. Rodzi się między nimi romans, który miał być tylko wakacyjną zabawą. Czy niezobowiązująca przygoda przerodzi się w coś większego, a Paula upora się z bólem po rozstaniu? Czy przystojny ratownik naprawi serce zdradzonej rozwódki?

5. ,,Narodziny Afrodyty"
autor: @laylawheldon
Ostatni czas był ciężki dla Elizy. Praca i rozstanie z chłopakiem dało jej o sobie znać. Wraz z przyjaciółką Wiolą wybiera się na wakacje do Grecji, gdzie chce oczyścić umysł i odpocząć od wszystkiego. Pewnego wieczoru z opresji ratuje ją przystojny mężczyzna o niezwykłych niebieskich oczach. Konrad budzi w niej duże zainteresowanie i nie może przestać o nim myśleć. Wieczór kończy się w sypialni mężczyzny, który uczy Elizę języka ciała. Niedoświadczona kobieta przeżywa wspaniałe wakacje, które na długo zostaną jej w pamięci. Kim okaże się Konrad i jak zakończy się ich wyjazd? Dlaczego autorka wybrała taki tytuł? Wszystkiego dowiesz się w książce!

6. ,,Zapach gorącego piasku"
autor: @patrycjastrzałkowska
Maria ma świetną pracę, z której jest bardzo zadowolona. Dzięki uprzejmości swoich pracodawców ma możliwość wyjazdu na Sycylię, gdzie będzie opiekować się ich synem. Podczas wakacji zauważa, że jej szef nie jest wierny swojej żonie i flirtuje z wieloma kobietami. Gdy pod swoimi drzwiami zauważa prezenty i karteczkę z miejscem spotkania, jest przekonana, że to jej pracodawca. Kim okaże się jej cichy wielbiciel? Czy Sofia dowie się o zdradach męża? Czy to szef wysyła jej te wszystkie prezenty, a może na jej drodze pojawi się przystojny nieznajomy?

7. ,,(Nie) szczęśliwa zamiana"
autor: @rivascott
Nadia nie za bardzo przepada za swoim szefem, który wydaje się być nadętym bucem. Nie jest pocieszona faktem, że spędza razem tydzień na Seszele, gdzie ślub bierze jej przyjaciółka, a jego siostra. Niefortunny zbieg zdarzeń sprawia, że przez pomyłkę zamieniają się walizkami. Zwykły przypadek uwolni lawinę zdarzeń, które odmienią ich życie na zawsze. Co wydarzy się na wakacjach i jak potoczą się losy Nadii i Kuby? Czy różowa walizka połączy ich losy?

8. ,,Leśniczówka i Antyle"
autor:@romajfiszer
Elwira czuje, że jej świat się zawalił. Straciła bliskich, a jedyną bliską osobą jest jej babcia, z którą spędza każdą wolną chwilę. Kobieta opowiada wnuczce o miłosnej historii jej prababki i pokazuje dawne listy od ukochanego. Elwira zafascynowana próbuje odnaleźć była miłość Apolonii w internecie. Trafia jednak na jego wnuka, który chce pomóc kobiecie rozwiązać tajemnice sprzed lat. Dziewczyna wybiera się do małej leśniczówki w Borach Tucholskich, gdzie spotyka Krzysztofa. Razem postanawiają odkryć historię tajemniczych listów i uczucia ich pradziadków. Czy wspólny cel zbliży ich do siebie? Czy Elwira znajdzie spokój w Leśniczówce i zapomni o bolesnych wydarzeniach?

9. ,,Papier, kamień, miłość"
autor: @angelawęcka
Liliana nie jest zadowolona ze swojego życia. Rozwiodła się z mężem, straciła dom, a praca, którą wykonuje, nie daje jej poczucia spełnienia. Pewnego dnia szef namawia ją na wakacje, które sfinansuje firma. Zdziwiona kobieta zgadza się na ten układ I wyjeżdża w egzotyczną podróż. Nie wie jeszcze, że szef ją oszukał, a na miejscu czeka na nią praca i znienawidzony klient, z którym miała już okazję współpracować. Czy wspólne wakacje połącza tą dwójkę I sprawią, że Lila inaczej spojrzy na przystojnego mężczyznę? Czy poradzi sobie z przeszłością I zacznie życie na nowo?

10. ,,Bez pamięci"
autor: @ljshen
16-letnia Nika jest bez pamięci zakochana w przyjacielu swojego brata. Sytuację się komplikują, a zwykła kłótnia rozdziela ich na całe 10 lat. Mimo rozłąki nie potrafią o sobie zapomnieć, a nagła utrata mieszkania przez Nike sprawia, że ich losy ponownie się łączą. Adam przyjmuje dawną miłość pod swój dach, ale nie może pogodzić się z wydarzeniami sprzed lat. Czy uda im się naprawić kontakt i będą żyć długo i szczęśliwie? Co wydarzyło się przez ostatnie 10 lat, kiedy byli od siebie oddaleni? Czy zazdrosny brat Niki stanie na drodze ich miłości?

☀️UPOJNE LATO☀️

wydawnictwo: @editio.red

Bardzo dziękuję wydawnictwu @editio.red za zaufanie i egzemplarz do recenzji ❤

Lubicie antologie? Jeżeli tak to trafiliście idealnie! Zbiór...

• Antologia
  • Pojedyncze/Książki bez serii
  • Rezygnacja
  • Young adults/New adult/Młodzieżówki

Dodaj cytat z książki Upojne lato