Kup teraz - 4 oferty w cenie od 33.60 zł do 44.85 zł

Wydawnictwo Literackie
The Book of Longings: A Novel
literatura piękna
Łukasz Małecki

,, Nigdy nawet nie przeszło mi przez myśl, że moje zdolności są zamierzone, że Bóg obdarzył mnie nimi z rozmysłem- Anę, dziewczynę o niesfornych czarnych lokach i oczach barwy chmur burzowych".

Od razu chciałam zauważyć, że autorka używa tu bardzo pięknych i dosadnych porównań W swoje losy wplotła cechy charakteru i wyglądu. Z pewną lekkością przemierzamy przez historię,...

• Chcę w prezencie
  • Preebook
  • Nowości 2021
  • Szukam
  • Piękna okładka
  • Goodreads

Dodaj cytat z książki Księga tęsknot