Kup teraz - 12 ofert w cenie od 32.49 zł do 44.99 zł

wspomnienia Gucwińscy zwierzęta
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788324061945
wspomnienia Gucwińscy zwierzęta

Książka Marka Górlikowskiego jest znakomicie napisana - oddaje klimat minionych czasów, przedstawia pasjonująco ludzkie (i zwierzęce!) historie, bawi, wzrusza i prowokuje do refleksji. Autor jest nie tylko empatyczny i potrafi słuchać swoich licznych rozmówców, ale też posiada dar znajdowania naprawdę interesujących, wręcz malowniczych postaci. Gorąco zachęcam do lektury...

Podczas rozmowy autor powiedział bardzo ważne zdanie: często nie kochamy zwierząt a swoją miłość do nich. Od teraz zawsze będę sobie zadawał pytanie - jak to jest w moim przypadku? Będę pytał sam siebie, wiedząc, że nie znajdę odpowiedzi, a jeśli znajdę, to się do niej nie przyznam.

• 2021
  • 02. Epub?