Trzymaj mniej!

religia
Aleksandra Łobacz, Alicja Brylińska, Barbara Orchowska, Dawid Gorczyca
buddyzm religia medytacja religie theravada

Daję ocenę 10 a co :-)
Książka jest zapisem wykładów, więc od strony literackiej na pewno nie ma sensu porównywanie z innymi arcydziełami. Od strony zawartości i merytoryki jest dla mnie kopalnią wiedzy i mądrości, takiej życiowej, codziennej.
Chociaż Ajahn Brahm jest mnichem buddyjskim od lat, to książka ta nie jest bynajmniej religijna. Według mnie powinien ją...

Wykłady Ajana Brahma w formie książki, polecam

• Buddyzm

Dodaj cytat z książki Trzymaj mniej!