Okładka książki Niezabliźniona rana Narcyza. Dyptyk o nieświadomości i początkach polskiej psychoanalizy
Bartłomiej DobroczyńskiMira Marcinów Wydawnictwo: Universitas Seria: Dzieje psychoanalizy w Polsce nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Dzieje psychoanalizy w Polsce
Universitas
2018-10-24
2018-10-24
psychoanaliza psychiatria

Okładka książki Znak nr 756 Waldemar Bawołek, Andrzej Brzeziecki, Bartłomiej Dobroczyński, Barbara Klicka, Dominika Kozłowska, Angelika Kuźniak, Paweł Marczewski, Redakcja miesięcznika Znak
Ocena 7,3
Znak nr 756 Waldemar Bawołek, A...
Okładka książki Wiara w czasach niewiary. Rozmowy o współczesnej religijności Agata Bielik-Robson, Wojciech Józef Burszta, Bartłomiej Dobroczyński, Jan Andrzej Kłoczowski, Leon Knabit OSB, Krzysztof Mech, Maksymilian Nawara OSB, Andrzej Tyc, Robert Wieczorek, Krzysztof Zanussi
Ocena 5,7
Wiara w czasac... Agata Bielik-Robson...
Okładka książki Czyje jest nasze życie? Bartłomiej Dobroczyński, Olga Drenda
Ocena 6,9
Czyje jest nas... Bartłomiej Dobroczy...