ROZWIŃ ZWIŃ

Paweł Wolak
Inne

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Link do recenzji Link do recenzji

Przeczytane 1161 Opinie 164 Oficjalne recenzje 88

Wyróżniona opinia i

Książki 811 Opinie 735

Książka dla młodzieży, ewentualnie młodych dorosłych. Starszych czytelników może zwyczajnie znudzić.

Szczerze powiedziawszy nie miałam w planach tej książki. I pewnie gdyby nie Legimi, to bym jej nie przeczytała. A to byłby wielki błąd. Historia opowiedziana przez Abby Jimenez jest bardzo emocjonalną historią. Pełną smutku, żalu, niespełnionych marzeń i utraconych nadziei. Dawno nie czułam tyle smutku w czasie lektury, który towarzyszył mi podczas czytania tej ...

Pomysł fajny.
Nudziło mnie wałkowanie wkoło tego samego wątku (argumenty i uparty charakter głównej bohaterki).

Sięgając po tę książkę i sadząc po okładce, spodziewałam się lekkiego, wakacyjnego romansu. Kompletnie nie przypuszczałam, że autorka poruszy w niej tak poważny temat jak bezpłodność.
Jest to niewątpliwie powieść utkana z emocji. Zabawna, a momentami smutna i wzruszająca. To historia nie tylko o miłości, ale też o przyjaźni i poświęceniu dla ukochanej osoby. Skłania...

Niby romans, ale z gorzkim posmakiem. Akceptacja swoich niedoskonałości i wiara, że ktoś kocha - to trudne zadanie.
Zawsze warto pamiętać, że miłość nie jest za coś, ale pomimo czegoś :)

"To tylko przyjaciel" to książka, która porusza ważny problem niejednej pary, a mianowicie bezpłodności.

Poznajemy losy Kristen, młodej, ambitnej dziewczyny, która prowadzi swój własny biznes, tworząc akcesoria dla małych piesków. Pragnie spełnić oczekiwania swojej surowej matki, od której nie otrzymuje wsparcia na każdej płaszczyźnie swojego życia. Skrywając problemy...

piękna książka, na koniec to kartki mokre były

Ogólnie książka ciekawa , chodź czasem tych opisów było tyle ze przepijałam kartkę bo się tego czytać tego samego nie dało.

Kristen ma chłopaka, własną firmę, ukochanego psa i bardzo cięty język. Pomaga również w przygotowaniach do ślubu swojej najlepszej przyjaciółce Sloan. Jej życie jest bardzo dobrze zorganizowane i wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczególe. Wszystko bierze w łeb gdy poznaje Josha, drużbę młodych. Zabawny oraz niezwykle seksowny strażak sprawia, że jej serce zaczyna...

Liczyłam na książkę idealną na lato, ale się przeliczyłam... Dawno nie czytałam tak nudnej książki. Główna bohaterka była bardzo denerwująca, a jej przyjaciele nijacy. Szkoda, że akcja ruszyła się dopiero na ostatnich 20 stronach, które i tak niczego nie zmieniły w odbiorze tej książki.

2 874
    1 294