Przy naszej piosence

Okładka książki Przy naszej piosence
Klaudia Bianek Wydawnictwo: We need YA Cykl: Jedyne takie miejsce (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Jedyne takie miejsce (tom 3)
Przy naszej piosence
We need YA
2020-07-01
2020-07-01

więcej Więcej

Trochę zmęczyła mnie ta książka. Do bólu przewidywalna. Główna bohaterka bardzo mnie irytowała. Taka trochę o niczym ta książka. Na plus historie o pracy strażaka oraz udział Klary i Aleksa.

Rewelacyjna historia, nie mogłam się oderwać i najbardziej podobała mi się z całej serii. Antek, cudowny i z sercem na dłoni a Kornelia, zdecydowanie zasłużyła na szczęście. Podobało mi się, że pojawili się bohaterowie poprzednich części i chciałabym poznać historię Adriana a właściwie, żeby powstała część poświęcona Jemu. Książka znalazła się w wersji papierowej w mojej...

Klaudia Bianek mnie nie zawiodła! Ba! Według mnie jest coraz lepiej😊 "Przy naszej piosence" trafia na dam szczyt moich ulubionych książek autorki (póki co😆)

Autorka po raz kolejny narrację pozostawia głównym bohaterem - Kornelii i Antkowi. Ich losy splatają się podczas nietypowej kradzieży w kawiarni Antka. I z każdą stroną zacieśniają się coraz bardziej. Ale nie ma tu...

Kupiłam tą książkę gdyż spodobała mi się okładka i nie żałuje, książka z cudownym przekazem. Ból który miała w sobie Kornelia jak i jej brat był bardzo widoczny co jest dużym plusem. Autorka w świetny sposób poradziła sobie z tym tematem. Uwielbiam Antka i został on jednym z moich książkowych mężów. Polecam!

Książka bardzo ujęła mnie za serce. W niektórych momentach łzy same z oczu spływały bardzo mnie wzruszła. Bardzo polubiłam bohaterów pierwszoplanowych jak i drugich. Na samym końcu było smutno nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy i nie spodziewałam się, że historia Kornelii taka będzie ale nie zdradzę niczego bo sami musicie przeczytać bo warto.

Ogólnie bardzo fajna książka, ciekawa, dobrze się czytało, tylko jak dla mnie za dużo tam opisów ich uczuć i myśli, zdecydowanie możnaby to było okroić .

Antek to świetny barista i właściciel kawiarni. Od kiedy pogodził się ze stratą Leny, nie szukał miłości. Rzucił się w wir pracy i skupił na panienkach na jedną noc.
Kornelia to niepewna siebie i miła dziewczyna, która zrobiłaby wszystko dla swojego brata Adriana. Oboje są ubodzy i głodni, ponieważ ich matka postanowiła oszaleć i znaleźć sobie bogatego sponsora.
Później ich...

Przyjemna pozycja, choć czasem łapiąca za serducho. Dosyć zaskoczyła mnie informacja o głównej bohaterce przy końcówce książki. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Jeśli chodzi o bohaterów... Kornelia jest dziewczyną niezwykle wrażliwą i uczuciowa, choć kiedy trzeba to umie pokazać pazurki. Antek to chłopak, który bardzo wierzy w innych ludzi. Jest pracowity i......

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

🦪 RECENZJA 🦪
🦪 "Przy naszej piosence" Klaudia Bianek 🦪

W czerwcu każdy ze studentów/uczniów myślami jest już na wakacjach. Właśnie dlatego sięgnęłam po lekturę, której akcja rozgrywa się w tym okresie roku. Chciałam mieć już wolne nie tylko myślami i czytając tę historię przeniosłam się do świata pełnego słońca, miłości, ale i zaskoczeń. 😯
Ta historia kryje w sobie coś...

Na półkach: , , , , , ,

Książka po prostu ok, nie było zachwytu, ale całkiem słaba też nie była. Szybko i przyjemnie się czytało, ale już do niej nie wrócę.

• 2020
  • 2020