Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.60 zł

Tajemnica Wielkiej Stopy. Sticky Pines. Miasteczko grozy

Dashe Roberts Wydawnictwo: Wilga Cykl: Sticky Pines (tom 1) literatura dziecięca
The Bigwoof Conspiracy
Sticky Pines (tom 1)
literatura dziecięca
Jacek Byra
wielka stopa tajemnica miasteczko zagadka Sticky Pines dla dzieci

Jest to pierwszy tom z serii o miasteczku Sticky Pines i do tej pory powstały tylko dwa. Książkę zdecydowanie polecam młodzieży wszelakiej, która lubi tajemnicze zagadki, tajemnicze porwania i tajemnicze potwory. Znajdziecie w niej to wszystko, a nawet i więcej!

Kiedy zaczynałam czytać tę książkę, wszystko było dla mnie jasne i oczywiste, jednak im dalej w nią brnęłam,...

w mojej 6,5 .Ciekawa historia dla dzieci, początek cyklu

Na półkach: , , , , ,

"Tajemnica wielkiej stopy" jest napakowana absurdalnością. Trochę takie czytadło dla przeczytania. I szybkiego zapomnienia. Jestem zwolenniczką książek dla młodzieży, które niosą za sobą jakiś przekaz. W tej była garść zjawisk paranormalnych, dziwnego podejście w relacjach dzieci - rodzice i pędząca akcja, która miała chyba na celu zamaskować wiele nieścisłości.

Miało być...

"Niech wszyscy ludzie na świecie przygotują się na poznanie prawdy".

Takie słowa autorka serwuje nam na samym początku książki - brzmi tajemniczo, mrocznie i groźnie.

W małym miasteczku zaczynają znikać ludzie. Lucy główna bohaterka, dwunastolatka z fioletowymi włosami, szuka dowodów na to, że w miasteczku UFO porywa ludzi. Z pomocą swoich przyjaciół postanawia za wszelką...

Kolejna książka, której nie byłam adresatem 🎃 Jednak trudno mi sobie odnowić takiej lektury 😀 Bo kto by nie chciał poczytać o niewytłumaczalnych zjawiskach, o niesamowitych i pełnych grozy przygodach.

No właśnie sporo tu przygód, a wszystko w idealnie wyważonym klimacie grozy i tajemnicy 👻👻👻

Tak się wciągnęłam, że nawet nie wiem kiedy zleciał mi wieczór przy tej lekturze 🖤🖤

12-letnia Lucy Sladan ma bzika na punkcie nadprzyrodzonych stworzeń. W małej mieścinie Sticky Pines dochodzi do tajemniczych zaginięć mieszkańców. Nikt nie wie, gdzie mogą się podziewać natomiast dziewczynka, badając okolicę oraz szukając dowodów, jest pewna, że miejscowi porwani zostali przez UFO. Pewnej nocy buszując po lesie dzieje się coś, co napędza Lucy do dalszych...

Wciąga od pierwszej strony szalone przygody, tajemnica,zabawna czego chcieć więcej nic tylko czytać mam nadzieje że będą kolejne tomy 😊

"Niech wszyscy ludzie na świecie przygotują się na poznanie prawdy".

Taką odezwą narratorka przygotowuje czytelnika na konfrontację twarzą w twarz z prawdziwą grozą. Z tajemnicą. Z nieznanym. I niesamowitym.

Małe miasteczko /kto ich nie kocha w powieściach/. Wokół lasy /kto ich nie kocha w powieściach i poza nimi/. Mała wścibska fioletowowłosa dwunastoletnia okularnica,...

Sticky Pines: Miasteczko grozy

Nie jestem grupą docelową czytelników, ale bawiłam się podczas lektury PRZEŚWIETNIE. Nie przesadzę jeśli napiszę, że „Tajemnicę Wielkiej Stopy” pochłonęłam z wypiekami na twarzy! Sprytnie uknuta intryga, upiorny klimat rozładowywany przez elementy humorystyczne, nietuzinkowe postacie i tajemnice, skrywające jeszcze większe tajemnice, okazały...

• 2020
  • Audiobook