Patrycja Mnich Wydawnictwo: Virtualo bajki
Virtualo
bajki
2020-01-01

Fajna bajka z morałem w cudownym wykonaniu (audiobook) rodziny Grupa. Dodatkowo podkład muzyczny - rewelacja.

2014

Krótka bajka dla dzieci z morałem, dla rodziców z wyraźnym podtekstem. Wysłuchałam audiobooka, w którym wystąpiły Zaksiążkowane z rodzicami i bardzo przyjemnie się tego słuchało :)

Skusiłam się na audiobook ze względu na fakt, iż jest on wykonany przez dziewczyny z kanału Zaksiążkowane: Zuzę i Tolę oraz ich rodziców.
Wszyscy bardzo wczuli się w role, super się słuchało, nie jest to długa lektura. Dla dzieciaczków w sam raz, można się trochę nauczyć. Ale i dla dużych słuchaczy jak najbardziej.
Piękny podkład muzyczny w wykonaniu Taty- Pana Daniela...

Postanowiłam skusić się na audiobooka w wykonaniu Zaksiążkowanych i ich rodziców i muszę przyznać, że to świetna bajka. Młodsi czytelnicy powinni być zadowoleni!

Książka niezła, audiobook (słuchowisko) uroczy i zabawny, piękne motywy muzyczne Daniela Grupy i świetna robota całej rodziny Grupów.

Przesłuchane oczywiście dla świetnie zrobionego audiobooka dostępnego na empik go.

Audiobook jest po prostu boski! 😊

Jeśli chodzi o treść- wspaniała. Ucząca inności i co nieco o gatunkach ptaków. A wykonanie (słuchałem audiobooka), niezwykle profesjonalne!

Z historią zapoznałam się w formie audiobooka. Dobrze przeczytana, rodzina p. Grupa spisała się świetnie. Jeśli chodzi o treść, jest to przyjemna opowieść dla najmłodszych. Odjęłam jednak gwiazdki, bo mam zastrzeżenie do języka. Uważam, że tworząc książki dla dzieci wyjątkowo ważna jest poprawność językowa. W końcu to jedna z metod uczenia dzieci posługiwania się językiem....

Książka przesłuchana w Empik Go. Lektorzy to: Tola i Zuzia z kanału YouTube "Zaksiążkowane" wraz z Rodzicami - wyszło super!

Jest to króciutka bajka (46 minut / 63 strony) opowiadająca o lesie, w którym nadaje ptasie telewizja. Występują: mandarynka, wrona, kiwi, kea, albatros oraz orłosęp - Prezes Ptasiej Telewizji, który organizuje konkurs na Najbardziej Niezwykłego...

• 2020
  • 2020
  • Audiobook
  • Audiobooki
  • Przeczytane 2020
  • Audio
  • Przeczytane (2020)
  • Zabawne

Dodaj cytat z książki Ptaki dziwaki