Ptaki dziwaki

2020-01-01
2020-01-01
35 min.

więcej Więcej

Wysłuchane w audiobooku. Bardzo fajna, przystępna bajka. Nic dodać, nic ująć!
PS Przychodzę od Zaksiążkowanych

Z jednej strony - doceniam walory edukacyjne, a audiobook był przyjemny, ale nie jest to bajka, którą czytałabym dzieciom. Gubi się na rynku pełnym ciekawszych pozycji.

Po książkę sięgnęłam w audiobooku w wyonaniu Zaksiążkowanych i Literackich <3 <3
Madra i ciekawa opowieść, przeznaczona dla dzieci, ale nie tylko ;)
Gra aktorska i głosy całej rodzinki dodają uroku ^^

Przesłuchałam w audiobooku i naprawdę jest to coś niesamowitego. Historia o ptakach, które ubiegają się o zwycięstwo w konkursie na najlepszego ptaka. Bajka dla dzieci, bardzo ciekawa i mądra. Bardzo polecam dla młodszych, ale nie tylko.

Kiedyś mówiła o tej książce @madelaine.booklover dlatego z ciekawości stwierdziłam że sprawdzę
𝗢𝗽𝗶𝘀: W świecie ptaków odbywa się tv show pod tytułem "Ptaki dziwaki", w którym wspólnie wybierany jest najdziwniejszy ptak ze względu na wygląd, zachowanie lub wygląd. Niestety jest też druga mroczniejsza strona tego show.
𝗢𝗽𝗶𝗻𝗶𝗮: Na @empikgo mamy dostęp do słuchowiska z udziałem...

Przesłuchane w audiobooku.
Raczej dla młodszych.

Jakie to było słodkie i urocze, i zabawne... i mądre. A wersja audio @zaksiazkowane i @literaccy cudo :)

Pierwszy raz czytane jako ebook - 14 czerwca 2020r.
Drugi raz słuchane jako audiobook - 13 sierpnia 2020r.

"Nie słyszeliście o ptasiej telewizji? To możliwe i wcale nie dziwne. Ptaki też raczej nie słyszały o ludzkiej telewizji
~~~
Uwielbiam sięgać po pozycje skierowane dla najmłodszych. Dlaczego? Bo są niezobowiązujące i bardzo przyjemne w odbiorze, a dodatkowo często przekazują ważne wartości! Jako wierny widz kanałów Zaksiążkowane oraz Literaccy nie mogłam obejść audiobooka...

Dobra książka dla dzieci z dobrym morałem. Polecam w Audiobooku.

• Audiobook
  • 2020
  • 2020
  • Audiobooki
  • 2021
  • Przeczytane 2020
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Ptaki dziwaki