Okładka książki Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III
Steve Krug Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Don't Make Me Think, Revisited: A Common Sense Approach to Web Usability (3rd Edition)
Helion
2014-09-15
2005-02-08
Data 1. wydania:
2006-02-01
Piotr Cieślak
usability funkcjonalność stron

Okładka książki Skuszeni. Jak tworzyć produkty kształtujące nawyki konsumenckie. Ryan Hoover, Eyal Nir
Ocena 7,4
Skuszeni. Jak ... Ryan Hoover, Eyal N...
Okładka książki Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine Jesmond Allen, James Chudley
Ocena 7,3
Projektowanie ... Jesmond Allen, Jame...

Bardzo przydatna pozycja która pozwala uporządkować wiedzę i zdobyć wiele inspiracji oraz rekomendacji kolejnych lektur. Dobry wstęp do UX design.

Świetna książka, dużo logicznych rzeczy, które mogą nie wydawać się tak oczywiste na samym początku. Ciekawe podejście do "accessibility", które przywodzi mi na myśl SEO. Do tego podstawowe zasady tworzenia stron i ich rozkładu czy testowaniu z kimś z zewnątrz. Dużo wiedzy!

Sporo cennych informacji przekazanych w lekki sposób. Bardzo szybko się czyta. :)

Bardzo przydatna pozycja która pozwala uporządkować wiedzę i zdobyć wiele inspiracji oraz rekomendacji kolejnych lektur. Sam byłem zniechęcony do współczesnych książek biznesowch i startupowych, ale tego typu książki o designie to jest inna bajka i cieszę się że się przełamałem.

Dobry wstęp do UX design. Plus za sugerowanie innych książek związanych z tematem.

Chcesz tworzyć przyjazne użytkownikowi strony internetowe?
Wierzysz, że tylko czytając zdobędziesz praktyczne umiejętności, nauczysz się czegoś nowego i przydatnego z książki, która powstała dekady temu?

Na pewno sam znajdziesz odpowiedź czy Steve Krug i jego Don't Make Me Think jest dla Ciebie. Ja mam mieszane uczucia...

Chcesz tworzyć przyjazne użytkownikowi strony internetowe?

Pożyteczna pozycja dla osób myślących o budowie strony internetowej. Garść podstawowych porad, ale jakże kluczowych. Książka, choć częściowo przestarzała, niewątpliwie wciąż ma wiele słusznych porad.

Robisz strony? Przeczytaj ;)

Robisz strony? Przeczytaj ;)

Na półkach: , , , , ,

Jedna z przełomowych dla mnie pozycji do budowania skutecznych stron www.

Jedna z przełomowych dla mnie pozycji do budowania skutecznych stron www.

Miejscami trąci myszką; jednak główne założenia i porady nie straciły na aktualności. Warto przeczytać!

Książka, którą powinna przeczytać każda osoba zaczynająca przygodę z UX designem czy web designem. Klasyk.

Steve Krug Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III Zobacz więcej