Pilot i ja

Siedmioróg
przygody samolot pilot
literatura dziecięca
przygody samolot pilot

bardzo słaba i nudna książka

Opowieść o niezwykłym chłopcu o imieniu Waluś, który miał interesujące hobby. Dziwi mnie, jak duży samolot mógł wylecieć przez małe okno. Czytało się szybko i zgrabnie.

Czytałem dziecku. Szału nie ma, ale to dobra książka do nauki czytania. W sumie to moja Emilka powinna ją przeczytać sama. W porządku lektura.

Książka jest fajna,czytałem sam.

Moja pierwsza książka którą przeczytałem w 1 klasie podstawówki.

córka mówi że słaba

Wyobraźnia dziecka bywa nieposkromiona. Świetna i przede wszystkim logiczna to opowieść, choć nie wiem, dlaczego ciocia Ela musiała mieszkać akurat w Olsztynie. Polecam.

Krótka, ale sympatyczna opowieść o sile dziecięcych marzeń. Historyjka stara, bodajże z końca lat 60., ale napisana lekko i ze swadą, tak że nie traci swojego uroku nawet po latach. Moja 9-letnia córa początkowo się zżymała, gdy jej poleciłam tę książkę (bo to przecież lektura dla pierwszoklasistów, vide: dla maluchów :D). Ale jak już zaczęła czytać, to pochłonęła całość...

Ta książka była moją pierwszą lekturą.Podobała mi się,była ciekawa.

miło się czytało

1 399
  • Lektury
  • Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Lektury szkolne
  • Z biblioteki
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Pilot i ja