Dyskusje o książce Stramer

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytaliśmy w weekend – podsumowanie 2023 roku
Te książki Chmielewskiej, które ostatnio czytałam są okropne. Przykro mi to pisać, bo w przeszłości przeczytałam wiele świetnych i zabawnych książek jej autorstwa. Coś się z czasem popsuło... Natomiast "Empuzjon" w klimatach sanatoryjno - uzdrowiskowych i pod wieloma względami doskonały.
17 tyg. temu
Czytamy w weekend
Tak, zapowiedzieli wznowienia trylogii Przezornych, Żywostatków i Bastarda i Błazna, a w 2025 (przynajmniej zaczną) The Rain Wild Chronicles. Ciekawe czy będą miały nową, jednolitą szatę graficzną, jak jest w amerykańskiej wersji.
20 tyg. temu
Literacka mapa Polski: 6 miejsc opisanych w książkach
Jarosłwa Sokół- Świnoujście   Wyspa zero / Czerwona zaraza, czarna śmierć / Raport o końcu świata (Pakiet) Wyspa zero / Czerwona zaraza, czarna śmierć / Raport o końcu świata (Pakiet);  Katarzyna Kielecka- Łódź  Sedno życia
37 tyg. temu
Czytamy w weekend
Książka Chmielarza też mi się podobała. Mam urlop i jest to właśnie idealna lektura na ten letni, beztroski czas. Dlatego nie ma się co sugerować opiniami innych osób, tylko czytać, to co uważamy za stosowne i wyrobić sobie wałsne zdanie.
43 tyg. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Czytamy w weekend
Ależ słowo "oryginalne" nie posiada żadnych negatywnych konotacji :). Aż sam jestem ciekaw ;)
3 lata temu
Pokazuje 6 z 22