20th Century Boys: Chłopaki z dwudziestego wieku #2

Naoki Urasawa Wydawnictwo: Hanami Cykl: 20th Century Boys (tom 3-4) komiksy
20世紀少年 (20 Seiki Shounen)
9788365520340
Radosław Bolałek
Hanami
manga seinen akcja dramat sci-fi psychologiczny
20世紀少年 (20 Seiki Shounen)
20th Century Boys (tom 3-4)
komiksy
9788365520340
Radosław Bolałek
manga seinen akcja dramat sci-fi psychologiczny

Czytałam to razem z tomem 1., więc zaciera mi się granica między nimi. Nie miałam momentów: uh, zmęczyłam się, potrzebuję czegoś innego. To raczej dobrze, co nie?
Podoba mi się, że autor nie "zużył" wszystkich postaci w pierwszym tomie.

Drugi tom utrzymał bardzo wysoki poziom pierwszego i to powinno wystarczyć za rekomendacje. Satysfakcjonuje mnie kierunek, w którym poszła historia, a przedstawienie nowej, prawodopodbnie istotnej dla całości, postaci było zaskakująco udane. Oby tak dalej!

DZIECIĘCY POMYSŁ NA ZAGŁADĘ

W końcu się doczekaliśmy. Drugi tom opus magnum jednego z najciekawszych i najlepszych mangaków Naokiego Urasawy, rewelacyjnego „20th Century Boys” niedawno pojawił się na sklepowych półkach. Rok oczekiwania, bo tyle mniej więcej minęło od wydania pierwszej części, jak się możecie domyślił, jak zawsze się opłacał, bo w ręce czytelników znów...

świetny komiks.

• Manga