Kup teraz - 4 oferty w cenie od 19.04 zł do 23.70 zł

dr Małgorzata Stańczak Wydawnictwo: Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2019-04-01

Wrodzone zdolności czy ciężka praca?
Co za utalentowany człowiek! – krzyczymy obserwując kogoś, kto nas zachwyca swoimi osiągnięciami. Kiedy widzimy taką osobę w akcji, mamy wrażenie, że wszystko przychodzi mu z wielką łatwością, że sukcesy w jego życiu przychodzą w niezwykły wręcz sposób. Widzimy rezultaty (na różnych polach) i zachwycamy się nimi. Nie zastanawiamy się...

Na półkach: , , , ,

Pani Małgorzata Stańczak autorka książki pt. '' Doświadczenia rodzin w odkrywaniu i rozwijaniu zdolności dzieci. Perspektywa pedagogiczna'' wydanej przez Oficynę Wydawniczą '' Impuls'' zaprasza Czytelnika, aby wraz z nią odkrywał rozwój zdolności wśród rodzin posiadających zdolne dzieci z punktu widzenia doświadczonej pedagogicznej obserwatorki.

Książka ta składa się z 6...

• Wyzwanie Czytelnicze 2019
  • Oficyna Wydawnicza "Impuls"
  • Spotkania z Pasją
  • 2019