Ichirō KishimiFumitake Koga Wydawnictwo: Galaktyka Seria: Odwaga bycia nielubianym filozofia, etyka
Galaktyka
Alfred Adler filozofia psychologia rozwój szczęście literatura japońska
filozofia, etyka
Odwaga bycia nielubianym
Alfred Adler filozofia psychologia rozwój szczęście literatura japońska

Filozofia która stara się przenikać z psychologią, powinna uwzględniać postęp tej drugiej, zwłaszcza rozwój metodologii badań mózgu. Własne opinie na temat tego czym jest i jakie są przyczyny np. traumy nic nie znaczą jeśli nie uwzględni się publikacji naukowców w tej dziedzinie.
Książka wydała mi się również zbyt bezkrytyczna do głoszonych poglądów. Pozycja...

Uzupełnienie pierwszego tomu. Zmusza do przemyślenia własnych zachowań i obserwacji otocznia uwzględniając wiedzę zawartą w książce.

#290 - Odwaga bycia szczęśliwym. Japoński fenomen, który pokazuje, jak kroczyć drogą szczęścia - Ichiro Kishim, Fumitake Koga - Wydawnictwo Galaktyka

#43/52/2020

Książka ta ma 248 stron i jest napisana w formie rozmów Młodzieńca i Filozofa.

"Nie żyjesz po to, aby spełniać oczekiwania innych, a inni nie żyją po to, by zaspokajać twoje oczekiwania."

Książka składa się z...

• Rozwój osobisty/poradniki
  • Mózg i nauka
  • Prawdziwe życie
więcej mniej

Ichirō Kishimi Odwaga bycia szczęśliwym. Japoński fenomen, który pokazuje, jak kroczyć drogą szczęścia Zobacz więcej