Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

ból cierpienie akceptacja siła los życie
poradniki
9788381320207
ból cierpienie akceptacja siła los życie

W oryginale książka ma tytuł "When things fall apart - Heart advice for difficult times" I jest świetna. Niestety to tłumaczenie jest słabe i co gorsza w mojej ocenie rozjeżdża się z tym co mniszka chce nam przekazać. Polecam oryginał.

Wymęczyła mnie ta książka. Mam wrażenie, że jedno zdanie zostało napisane na milion sposobów.

Uwielbiam Peme Chodron i czytam wszystko co Pema napisze. Te książkę przeczytałam jeszcze raz. Czy może być lepsza rekomendacja? Jeśli nie interesuje cie rozwój duchowy, masz alergie na filozofie buddyjska i marzysz o życiu wielkiego hedona... ta książka nie jest dla ciebie.

• 2019
  • Mam
  • Psychologia
  • Legimi rozwój
  • Psychologia/rozwój osobisty
  • Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Nigdy nie jest za późno