Nigdy nie jest za późno

Okładka książki Nigdy nie jest za późno
Pema Chödrön Wydawnictwo: Zwierciadło poradniki
poradniki
Zwierciadło
2018-03-28
2018-03-28
9788381320207
ból cierpienie akceptacja siła los życie

Uwielbiam Peme Chodron i czytam wszystko co Pema napisze. Te książkę przeczytałam jeszcze raz. Czy może być lepsza rekomendacja? Jeśli nie interesuje cie rozwój duchowy, masz alergie na filozofie buddyjska i marzysz o życiu wielkiego hedona... ta książka nie jest dla ciebie.

Wymęczyła mnie ta książka. Mam wrażenie, że jedno zdanie zostało napisane na milion sposobów.

W oryginale książka ma tytuł "When things fall apart - Heart advice for difficult times" I jest świetna. Niestety to tłumaczenie jest słabe i co gorsza w mojej ocenie rozjeżdża się z tym co mniszka chce nam przekazać. Polecam oryginał.

Albo to jest słabe tłumaczenie albo naprawdę lepiej byłoby tego słuchać niż czytać. Brakuje tej pozycji jakiegoś spoiwa, czegoś przyciągającego, mam wrażenie, że to zbitka wygłoszonych wykładów, której gdzieś brakuje wspólnego mianownika.

Dodaj cytat z książki Nigdy nie jest za późno