Nigdy nie jest za późno

ból cierpienie akceptacja siła los życie
poradniki
9788381320207
ból cierpienie akceptacja siła los życie

Wymęczyła mnie ta książka. Mam wrażenie, że jedno zdanie zostało napisane na milion sposobów.

Uwielbiam Peme Chodron i czytam wszystko co Pema napisze. Te książkę przeczytałam jeszcze raz. Czy może być lepsza rekomendacja? Jeśli nie interesuje cie rozwój duchowy, masz alergie na filozofie buddyjska i marzysz o życiu wielkiego hedona... ta książka nie jest dla ciebie.

Dyskusje

• 2019
  • Mam
  • Psychologia
  • 2018
  • Zen
  • Przeczytane w 2019

Dodaj cytat z książki Nigdy nie jest za późno