Honor żołnierza

inne
Sensacje XX Wieku
2012-05-01
2012-05-01

Moim zdaniem najlepsza książka Wołoszańskiego. Ciekawie opisuje wydarzenia kampanii wrześniowej. Pomimo, że swoją opinię pisze po wielu latach od przeczytania tej książki, to nadal uważam, że ilość przedstawionych faktów oraz same komentarze autora stanowią dobre uzupełnienie polskiej literatury z zakresu II WŚ. Jak najbardziej warto poświęcić czas na przeczytanie.

• Chcę w prezencie
  • Priorytety do kolekcji
  • Wypożyczyć
  • Biblioteka 9B
  • Historyczne
  • Legimi
  • Do kupienia

Dodaj cytat z książki Honor żołnierza