Kup teraz - 4 oferty w cenie od 26.95 zł do 33.51 zł

Ale wtopa! Jak zamieniać błędy w idee oraz inne porady z zakresu owocnego ponoszenia porażek

Erik Kessels Wydawnictwo: Insignis poradniki
Failed it ! How to turn mistakes into ideas and other advice for successfully screwing up
Michał Strąkow
Insignis
rozwój osobisty porażka
poradniki
Michał Strąkow
rozwój osobisty porażka

"Porażka to nie koniec świata. To początek czegoś fantastycznego"
Błędy prowadzące do porażki, mogą się okazać drogą do sukcesu, wszystko zależy od punktu widzenia. Nie obawiajmy się spojrzenia na świat inaczej, uważniej. Nie musimy być idealni . Efekty mogą być zaskakujące.

Krótka książeczka o "wtopach", które mogą być przystankiem w drodze do sukcesu. Duży plus za bardzo ciekawe i liczne zdjęcia.

Gdzie na co dzień szukać inspiracji? Z pewnością nie w naszych porażkach, prawda? Znalazł się jednak ktoś, kto to stwierdzenie stara się obalić. Erik Kessels, współzałożyciel i dyrektor kreatywny międzynarodowej agencji reklamowej KesselsKramer stara się otworzyć nasze oczy na możliwość znalezienia weny, motywacji do działania w najprostszych, przyziemnych i często...

Ta książka bezsprzecznie wtopą nie jest. Fajna i prosta w odbiorze. Poparta świetnymi przykładami w formie fotografii. To taka pozycja po którą zawsze warto sięgnąć i przeczytać choćby rozdział -ku motywacji i pokrzepieniu.

oryginalna i postironiczna książka napisana z poczuciem humoru ale i dystansem do.siebie ,procesu twórczości ogólnie oraz do świata zewnętrznego

Jak to zwykle u mnie bywa, zawodzą mnie książki, co do których miałam duże oczekiwania. A do tej malutkiej książeczki miałam wielkie. Miałam nadzieję, że zmieni moje życie. Może nie tak zupełnie, ale troszkę. No i się zawiodłam, bo nie zmieniła ani odrobinkę.

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, że ta pozycja w przeważającej części składa się ze zdjęć. Tekstu jest...

Ta książka, jak wszystko co wychodzi spod skrzydeł Erika, wyróżnia się. Zacznijmy może od stylu pisania autora, który niezwykle ułatwia czytanie i sprawia, że od razu wierzy się w to co napisał. Chciałoby się powiedzieć, iż jego słowa są proste, trywialne, lecz o wiele bardziej pasuje tu przymiotnik "ludzki".
Krótko o fabule, choć wydaje mi się, że nie za bardzo jest o...

Krótka i zwarta dawka wskazówek, które powinny uświadomić nam, że porażka to tylko przystanek do sukcesu.

Miałam wrażenie, że skierowana jest tylko do artystów, którzy szukają ... inspiracji.

• 2020
  • Chcę w prezencie