Bunt na Wyspie Potępionych

Patronat LC
Melissa de la Cruz Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Następcy (tom 3) literatura młodzieżowa
Rise of the Isle of the Lost
descendents diabolina czarne charaktery disneya

Oficjalne recenzje i

Strzeż się głębin!

[ 5 ] Link do recenzji

Niestety nie było lepiej, raczej przeciętnie. Klimat podtrzymany dalej ale znowu czegoś mi brakuje.

Ta część najmniej mi się podobała.. ledwo co ją skończyłam.

Na półkach: , , , , ,

Fakt, że trzecia część tej serii pisana była na podstawie scenariusza do filmu, ostudził mój entuzjazm przed przeczytaniem książki. Nie lubię, gdy autorzy tworzą powieści na podstawie właśnie takich scenariuszy, więc zazwyczaj po takie książki nie sięgam.

Jednak tutaj jakoś zbytnio nie było tego widać.
Może autorka ma talent? Kto wie.
W każdym razie, lektura ta jest...

Szybko się czytało bo duże litery.
Fabuła średnia, ale wciągająca.
Trochę inna bajeczka dla dzieci ;)

To był świetny tom. Bardzo mi się podobał. Wciągnęło mnie i nie dało się oderwać.
Nadal bardzo mi się podoba pomysł, by co któryś tom to był po prostu film. Tak jest dużo ciekawiej.
Czekam z niecierpliwością na kolejny tom. Czy to książkowy, czy filmowy ;).
Gorąco polecam! :)

Ciekawa książka. Bardzo fajna kontynuacja poprzednich części. Polecam przeczytać, szczególnie buntownikom

"Bunt na Wyspie Potępionych" Melissy de la Cruz to trzeci tom serii "Następcy", której powstanie zainicjował Disney(z filmem tom czwarty) i zlecił napisanie książek do filmu wyżej wspomnianej pani.
Wygląda to tak: książka, film, 2x książka, film. Należy wspomnieć, że wydarzenia w filmach i książkach się nie pokrywają.

Poprzednie dwie książki przeczytałam z przyjemnością,...

Melissa de la Cruz - amerykańska autorka książek dla młodzieży i dorosłych, współpracuje z czasopismami takimi jak Glamour, Cosmopolitan oraz The New York Times. Najpopularniejsze stworzone przez nią cykle powieściowe to Au Pair oraz Błękitnokrwiści. Tej jesieni ukazała się kontynuacja powieści „Powrót na Wyspę Potępionych”, która odniosła wielki sukces na rynku książkowym...

Dyskusje

• Chcę w prezencie