Raj na kredyt

Krystyna Bezubik literatura piękna 96 str.
Studio Suite77
literatura piękna
powieść proza poetycka powieść inicjacyjna

Studio Suite77
literatura piękna
powieść proza poetycka powieść inicjacyjna

Porównaj ceny i

zakochana

Książka Krystyny Bezubik pozwala wzlecieć ku wyżynom. Przenosi w świat wyobrażeń o rzeczywistości. Dodaje skrzydeł tym, którzy marzą o zmianie. Wiara czyni cuda i ten cud autorka przedstawiła w zadziwiająco sensowny, głęboki i przemyślany sposób. Nie ma nieważnych słów. Nie istnieją. Za to jest świat skomasowany w pragnieniach, nie zawsze wyrażanych werbalnie.
Jak pokazać...

Polecam. To piękna książka o marzeniach. Bardzo szybko się ją czyta, miło i przyjemnie. Może nie odpowiadać każdemu, jednak tym którzy lubią powieści o podążaniu za własnymi marzeniami serdecznie polecam zapoznanie się z tą pozycją. Dzięki niej możemy odkryć w sobie ukryte siły i zebrać sporą garść motywacji.

Czekam na kolejne pozycje autorki :)

Niezwykła i lekko surrealistyczna podróż przez życiowe decyzje, jakie chyba każdy z nas musi kiedyś podjąć.

Recenzja pojawiła się na blogu www.zaczytanaem.blogspot.com

Gdy dostałam tę książkę do przeczytania i późniejszej recenzji w pierwszej chwili, z ręką na sercu mówię pomyślałam o słonecznych wyspach i raju podatkowym. Pewnie mój mózg skojarzył sobie na skróty kredyt z pieniędzmi, dodał do tego raj i wyszło co wyszło. Myliłam się oh, jak bardzo się myliłam.
Następną...

• Legimi
  • 2017
  • 2019

Dodaj cytat z książki Raj na kredyt