Pomyśl a będzie Ci dane. Kultowe przesłania twórcy potęgi pozytywnego myślenia

Okładka książki Pomyśl a będzie Ci dane. Kultowe przesłania twórcy potęgi pozytywnego myślenia
Emmet Fox Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
poradniki
Power Through Constructive Thinking (Plus)
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2017-01-01
2017-01-01
szczęście afirmacje modlitwa podręcznik

Mimo,że przeczytałam ją od deski do deski, a często wracałam do fragmentów, jest mi strasznie trudno napisać o niej coś sensownego. No bo ile można pisać ochów i achów jaka to ona jest cudowna? Niech najlepszą recenzją tej pozycji będzie ta krótka opowieść:
Pewna młoda dziewczyna postanowiła pojechać na pielgrzymkę. Cała organizacja tej oto wyprawy spadła na nią, jednak ona dopięła wszystko na ostatni guzik. W przed dniu podróży otrzymała książkę "Pomyśl a będzie Ci dane". Wiedząc,że podróż zajmie więcej niż 5 godzin, postanowiła zabrać ją ze sobą. Gdy tylko autobus ruszył, zatopiła się w lekturze. Jakie było jej zdziwienie, gdy tuż po skończeniu książki okazało się, że jest u celu. Poczuła,że tak właśnie miało być - jechała pełna wątpliwości, a wróciła wierząc ... A przynajmniej się starając ;)

Książka dla tych, którzy uwielbiają narzekać i zwalać winę na wszystkich i wszystko wokół! Otóż autor pokazuje, że bardzo dużo zależy od nas i mamy wpływ na swoją rzeczywistość. Polecam z całego serca!! Świeżutka nowość :)