Pomyśl a będzie Ci dane. Kultowe przesłania twórcy potęgi pozytywnego myślenia

Emmet Fox Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
Power Through Constructive Thinking (Plus)
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
szczęście afirmacje modlitwa podręcznik
Power Through Constructive Thinking (Plus)
poradniki
szczęście afirmacje modlitwa podręcznik

Mimo,że przeczytałam ją od deski do deski, a często wracałam do fragmentów, jest mi strasznie trudno napisać o niej coś sensownego. No bo ile można pisać ochów i achów jaka to ona jest cudowna? Niech najlepszą recenzją tej pozycji będzie ta krótka opowieść:
Pewna młoda dziewczyna postanowiła pojechać na pielgrzymkę. Cała organizacja tej oto wyprawy spadła na nią, jednak ona...

Książka dla tych, którzy uwielbiają narzekać i zwalać winę na wszystkich i wszystko wokół! Otóż autor pokazuje, że bardzo dużo zależy od nas i mamy wpływ na swoją rzeczywistość. Polecam z całego serca!! Świeżutka nowość :)

• Z polecenia do kupienia
  • 2019